Dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej na Lipowicy wystąpili z dopracowanym do perfekcji przedstawieniem jasełkowym pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 4. Wzruszenie towarzyszyło i mieszkańcom domu, i małym aktorom.
Klasa 1b, pod kierunkiem wychowawczyni Lucyny Nowak, podjęła się wyzwania przygotowania jasełkowego spektaklu, który miał być prezentem dla pensjonariuszy lipowickiego DPS. Nietypowy podarunek był dla nich wspaniałą niespodzianką, która dostarczyła wielu wzruszeń. Wyjątkowa atmosfera międzypokoleniowego spotkania udzieliła się również dzieciom, które stanęły na wysokości zadania i odegrały swoje role najlepiej, jak umiały. Podziękowania za złożoną wizytę odebrały z rąk dyrektora placówki Marcina Haławina, który zaprosił aktorów na poczęstunek. Był też czas na wspólne kolędowanie i rozmowy.
– To było naprawdę bardzo wartościowe spotkanie. Dzieci nie kryły emocji, które spowodował widok starszych osób oglądających ich aktorskie poczynania. Warto organizować takie wydarzenia – podsumowała wydarzenie nauczycielka SP 4 L. Nowak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze