Smakowity żurek, świąteczne bibeloty, okazja do spotkania – Kiermasz Wielkanocny w Żurawicy już niebawem. Do końca tygodnia gmina przyjmuje zgłoszenia wystawców, rękodzielników, artystów...
Kiermasz odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia, w godzinach od 9 do 17 na parkingu przy Urzędzie Gminy Żurawica. W samo południe gorącym żurem ugości mieszkańców wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk.
Co ponadto?
To zależy od Was. Urząd gminy przyjmuje właśnie zgłoszenia[paywall]. Udział wystawców w kiermaszu jest bezpłatny, to organizator zapewnia miejsce na straganie wystawienniczym. Wystawcy muszą jednak zadbać o nawiązująca do atmosfery świąt Wielkiej Nocy aranżację stoiska.
– Do udziału w pierwszym żurawickim Kiermaszu Wielkanocnym zapraszamy wszystkich, którzy w domowym zaciszu tworzą świąteczne dekoracje: stroiki, pisanki, koszyczki, serwetki i obrusy, szyją kolorowe zające, tworzą palmy wielkanocne – zachęca wójt Tomasz Szeleszczuk.
– Przygotujemy stragany dla kupców, rękodzielników, właścicieli winnic, sadowników, pszczelarzy oraz producentów żywności naturalnej. Do współpracy zapraszamy również Koła Gospodyń Wiejskich, szkoły, kluby senior i każego, kto uraczy przybyłych świątecznymi wypiekami i innymi domowymi wyrobami garmażeryjnymi – dodaje.
Zgłoszenia przyjmowane są 25 marca. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji pod nrem: 16 671 33 78 w. 29 lub e-mail: a.godos@zurawica.pl.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze