Reklama

Pierwszy kiermasz wielkanocny w Żurawicy. Trwa rejestracja wystawców. Zgłoś się

Smakowity żurek, świąteczne bibeloty, okazja do spotkania – Kiermasz Wielkanocny w Żurawicy już niebawem. Do końca tygodnia gmina przyjmuje zgłoszenia wystawców, rękodzielników, artystów...

Kiermasz odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia, w godzinach od 9 do 17 na parkingu przy Urzędzie Gminy Żurawica. W samo południe gorącym żurem ugości mieszkańców wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk.

Co ponadto?
To zależy od Was. Urząd gminy przyjmuje właśnie zgłoszenia[paywall]. Udział wystawców w kiermaszu jest bezpłatny, to organizator zapewnia miejsce na straganie wystawienniczym. Wystawcy muszą jednak zadbać o nawiązująca do atmosfery świąt Wielkiej Nocy aranżację stoiska.

Przy wspólnym stole

– Do udziału w pierwszym żurawickim Kiermaszu Wielkanocnym zapraszamy wszystkich, którzy w domowym zaciszu tworzą świąteczne dekoracje: stroiki, pisanki, koszyczki, serwetki i obrusy, szyją kolorowe zające, tworzą palmy wielkanocne – zachęca wójt Tomasz Szeleszczuk.

Reklama

– Przygotujemy stragany dla kupców, rękodzielników, właścicieli winnic, sadowników, pszczelarzy oraz producentów żywności naturalnej. Do współpracy zapraszamy również Koła Gospodyń Wiejskich, szkoły, kluby senior i każego, kto uraczy przybyłych świątecznymi wypiekami i innymi domowymi wyrobami garmażeryjnymi – dodaje.

Zgłoszenia przyjmowane są 25 marca. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji pod nrem: 16 671 33 78 w. 29 lub e-mail: a.godos@zurawica.pl.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama