Dzisiejszego (20 października br.) wieczoru przedpremierowym pokazem filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.” rozpoczęło funkcjonowanie pierwsze w Przemyślu kino „Helios” w Galerii Sanowa.
Co prawda oficjalne otwarcie odbędzie się jutro, 21 października br., o godzinie 10, ale – zgodnie z tradycją – dzisiaj odbył się pokaz przedpremierowy pod hasłem „Wieczór VIP”. Na imprezę połączoną z projekcją filmu przybyli zaproszeni goście, by wymienić m.in.: władze miasta Przemyśla, przemyskich radnych, dyrektorów i szefów różnych instytucji z terenu miasta, przedstawicieli głównych wykonawców kina, itd.
Przemyski „Helios” robi bardzo dobre wrażenie. Jest obiektem kameralnym, ale zaprojektowanym z gustem i pomyślunkiem. Jak w innych kinach tej sieci nie zabrakło miejsc, gdzie można coś zjeść, napić się kawy, zjeść lody, zamówić tak uwielbiane przez najmłodszych kinowe zestawy z popcornem na czele.
Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, to 4-salowy obiekt z ok. 600 miejscami dla widzów, wyposażony w znakomity dźwięk Dolby 5.1 czy technologię DepthQ. Będzie możliwość obejrzenia filmu w rozdzielczości 4K. Oficjalne otwarcie kina zbiegnie się z 6. urodzinami przemyskiej galerii (21 – 23 października br.). Wielkie świętowanie odbędzie się w klimacie filmowym i wszystkie atrakcje w tych dniach będą związane z kinematografią. Widzów czeka moc atrakcji, filmowych animacji i konkursów z filmowym kołem fortuny! Odbędą się warsztaty aktorskie i reżyserskie prowadzone przez aktorów. Goście będą mogli skorzystać ze szkoleń wizażu, charakteryzacji i gwiazdorskiego stylu, za które odpowiedzialna będzie styliska gwiazd. Podczas całego weekendu nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych widzów w specjalnej filmowej strefie zabaw. By nie zdradzać wszystkich szczegółów, zapraszamy wszystkich na ten ekscytujący weekend do Galerii Sanowa przy ulicy Brudzewskiego 1! Najlepiej na własne oczy przekonać się co przygotowali organizatorzy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przemyśl wkracza do Europy ? A kiedy Europa zauważy potencjał Przemyśla ?
Jak Choma i PiS przestaną rządzić Przemyślem
W Przeworsku czy w Jarosławiu władze miasta potrafiły zainwestować pieniądze w kino (w Przeworsku jest 3D) a bilety kosztują 14 zł. TAJOJKI musiały czekać aż się Helios zlituje i wsadzi im kino bo miasto nie potrafi samo od siebie nic zrobić.
Przecież już dużo wcześniej mieliśmy kino Centrum, a wcześniej jeszcze było kino Kosmos. Dopiero teraz mamy multikino. Niedoinformawany/na jesteś , a szczekasz. :-)
I w Przeworsku i w Jarosławiu również było kino przez szmat czasu, tyle że w tych miejscowościach nikt nie czekał na to że ktoś zasponsoruje komercję z drogimi biletami, przesolonym popcornem i 30 minutowymi reklamami przed seansem tylko wyłożyli kasę i unowocześnili kina, tak żeby można było wyświetlać najnowsze produkcje w nowych technologiach, a Przemyśl? jak zwykle w tyle....
temat wydaje się skończony i po co bredzić jak baby na rynku , jest kino i fajnie...
No taka juz nasza natura, ze swoje ponarzekac musimy. To przeciez oczywiste, ze gdyby bilety byly w cenie kilku zlotych a popcorn i cola darmowe a kolejek wcale nie bylo, to i tak fotele bylyby niewygodne :) biznes is biznes! Grunt ze w koncu mamy kino z dosc dobrym naglosnieniem, nieopoznionym repertuarem i sporym parkingiem.
Przemyśl wkracza do Europy ? A kiedy Europa zauważy potencjał Przemyśla ?
Tylko świnie siędzą kinie .
Jak Choma i PiS przestaną rządzić Przemyślem