Reklama

Pierwszy seans w kinie „Helios”! [ZDJĘCIA]

Dzisiejszego (20 października br.) wieczoru przedpremierowym pokazem filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.” rozpoczęło funkcjonowanie pierwsze w Przemyślu kino „Helios” w Galerii Sanowa.

Co prawda oficjalne otwarcie odbędzie się jutro, 21 października br., o godzinie 10, ale – zgodnie z tradycją – dzisiaj odbył się pokaz przedpremierowy pod hasłem „Wieczór VIP”. Na imprezę połączoną z projekcją filmu przybyli zaproszeni goście, by wymienić m.in.: władze miasta Przemyśla, przemyskich radnych, dyrektorów i szefów różnych instytucji z terenu miasta, przedstawicieli głównych wykonawców kina, itd.

Przemyski „Helios” robi bardzo dobre wrażenie. Jest obiektem kameralnym, ale zaprojektowanym z gustem i pomyślunkiem. Jak w innych kinach tej sieci nie zabrakło miejsc, gdzie można coś zjeść, napić się kawy, zjeść lody, zamówić tak uwielbiane przez najmłodszych kinowe zestawy z popcornem na czele.

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, to 4-salowy obiekt z ok. 600 miejscami dla widzów, wyposażony w znakomity dźwięk Dolby 5.1 czy technologię DepthQ. Będzie możliwość obejrzenia filmu w rozdzielczości 4K. Oficjalne otwarcie kina zbiegnie się z 6. urodzinami przemyskiej galerii (21 – 23 października br.). Wielkie świętowanie odbędzie się w klimacie filmowym i wszystkie atrakcje w tych dniach będą związane z kinematografią. Widzów czeka moc atrakcji, filmowych animacji i konkursów z filmowym kołem fortuny! Odbędą się warsztaty aktorskie i reżyserskie prowadzone przez aktorów. Goście będą mogli skorzystać ze szkoleń wizażu, charakteryzacji i gwiazdorskiego stylu, za które odpowiedzialna będzie styliska gwiazd. Podczas całego weekendu nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych widzów w specjalnej filmowej strefie zabaw. By nie zdradzać wszystkich szczegółów, zapraszamy wszystkich na ten ekscytujący weekend do Galerii Sanowa przy ulicy Brudzewskiego 1! Najlepiej na własne oczy przekonać się co przygotowali organizatorzy.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jerry - niezalogowany 2016-10-21 07:42:25

    Przemyśl wkracza do Europy ? A kiedy Europa zauważy potencjał Przemyśla ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2016-10-21 09:06:44

    Tylko  świnie siędzą  kinie .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Lucyna - niezalogowany 2016-10-21 09:11:52

    Jak Choma i PiS przestaną rządzić Przemyślem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości