18 grudnia br. na stadionie przy ul. 22 Stycznia w Przemyślu odbył się pierwszy trening piłkarzy Czuwaju Przemyśl przy nowym, zmodernizowanym sztucznym oświetleniu.
Inauguracja odbyła się kilka dni wcześniej, 15 grudnia br. Wówczas obiekt przy ul. 22 Stycznia rozbłysnął sztucznym światłem z nowych masztów. To finał jednego z projektów Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2025 r. Projekt złożył przemyski radny Bartłomiej Barczak.
Maksymalne natężenie światła to 300 luksów, które pozwalają na organizację mistrzowskich piłkarskich meczów na poziomie czwartej ligi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze