Reklama

Pierwszy Zlot Pojazdów Zabytkowych w Oleszycach [ZDJĘCIA]

W niedzielę, 25 maja, na Rynku w Oleszycach wiele się działo. Pierwszy Zlot Pojazdów Zabytkowych zorganizowany przez Oleszyckie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ściągnęło tam tego dnia prawie dwa tysiące fanów czterech kółek!

Podczas wydarzenia  można było podziwiać zabytkowe samochody, motocykle oraz wozy strażackie a wszyscy goście mogli głosować na najciekawsze pojazdy za pomocą aplikacji stworzonej przez firmę PGnet z Oleszyc. Imprezę prowadzili Barbara Wilk oraz Łukasz Kaczmarczyk. Uczestnicy mieli dostęp do bezpłatnych usług zdrowotnych od stowarzyszenia Dr.Max Zdrowie oraz mogli korzystać ze stoisk lokalnych przedsiębiorców i kół gospodyń wiejskich. Dla dzieci przygotowano dmuchańce i przejażdżki ciuchcią wokół Rynku. Nie zabrakło też, rzecz jasna, muzyki, a mnogość gatunków muzycznych prezentowanych na scenie sprawiła, że każdy znalazł coś dla siebie. W wyjątkowym momencie wystawcy wspólnie wykonali symboliczny sygnał do nieba, który był hołdem dla historii motoryzacji i pasji uczestników. Organizatorzy z radością zapowiadają kolejną edycję tego motoryzacyjnego wydarzenia.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/06/2025 20:16
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama