04/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Wyjątkowe wydarzenie obfitujące w zabytkowe samochody, motocykle oraz wozy strażackie, gdzie goście głosowali na najciekawsze pojazdy poprzez aplikację stworzoną przez firmę PGnet z Oleszyc. Imprezę prowadzili Barbara Wilk oraz Łukasz Kaczmarczyk. Oprócz atrakcji motoryzacyjnych, uczestnicy mieli okazję skorzystać z bezpłatnych usług zdrowotnych od stowarzyszenia Dr.Max Zdrowie, odwiedzić stoiska lokalnych przedsiębiorców i kół gospodyń wiejskich. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce i przejażdżki ciuchcią wokół Rynku. Całość uzupełniała różnorodna muzyka na scenie i symboliczny gest wykonany przez wystawców, oddający hołd motoryzacji i pasji uczestników. Organizatorzy z niecierpliwością zapowiadają kolejną edycję tego wyjątkowego wydarzenia.