Przedwczoraj w Jarosławiu na skrzyżowaniu ul. Poniatowskiego z Galika doszło do potrącenia pieszego. Wstępnie wiadomo, że 21-latek wbiegł na drogę wprost pod jadącego nią forda.
Do zdarzenia doszło około g.18.30. 46-letni kierowca forda connecta potrącił mieszkańca gminy Pruchnik, który wbiegł na jezdnię, prosto pod nadjeżdżający samochód.
W wyniku uderzenia 21-letni pieszy został przewieziony do jarosławskiego szpitala i tam pozostał na leczeniu. Pobrano od niego także krew do badań. Kierowca był trzeźwy.
Teraz policja wyjaśni okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze