Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Dubiecku około g. 19, zatrzymali do kontroli dwóch kierowców.
Byli to 62-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który siedział za kierownicą opla astry. Po przebadaniu alkomatem, okazało się, że miał on ponad 1,6 promila alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy.
Za nim jechał 34-latek, kierujący ciągnikiem rolniczym. Ten z kolei miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jakby tego było mało, 34-letni kierowca okazał się być synem 62-latka.
Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Zgrany duet.