Reklama

Pijani ojciec jechał oplem, a za nim traktorem nietrzeźwy syn

21/12/2017 12:19

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Dubiecku około g. 19, zatrzymali do kontroli dwóch kierowców.

Byli to 62-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który siedział za kierownicą opla astry. Po przebadaniu alkomatem, okazało się, że miał on ponad 1,6 promila alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy.

Za nim jechał 34-latek, kierujący ciągnikiem rolniczym. Ten z kolei miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jakby tego było mało, 34-letni kierowca okazał się być synem 62-latka.

Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.


MWó
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    adc - niezalogowany 2017-12-22 04:37:35

    Zgrany duet.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości