Reklama

Pijany 20-latek skakał po aucie na placu Legionów. Ujął go taksówkarz

20/04/2018 08:42

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi młodemu mężczyźnie, który uszkodził samochód zaparkowany przed Dworcem Głównym PKP w Przemyślu.

W minioną niedzielę, przed g. 2 w nocy, dyżurny przemyskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że pijany mężczyzna skacze po samochodzie zaparkowanym na placu Legionów.

Przybyły tam patrol zastał funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, którzy przekazali mu 2 mężczyzn, z których jeden został wcześniej ujęty przez taksówkarza. Mundurowi ustalili, że 20-latek, przechodząc obok zaparkowanego pojazdu, wszedł na niego i zaczął po nim skakać.

Uszkodził powłokę lakierniczą dachu i pokrywy silnika, czym spowodował straty w wysokości 1200 złotych. W wydychanym powietrzu miał 1,8 promila alkoholu. Starszy od niego o rok kompan w trakcie interwencji zachowywał się głośno i wulgarnie, był agresywny. On również stanie przed sądem.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości