Reklama

Pijany i bez prawa jazdy wjechał w ogrodzenie kościoła

19/01/2017 21:13

27-letni kierowca peugota nie miał prawa jazdy. Miał za to 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 10 w Krównikach. 27-kierowca peugeota stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie kościoła. – Okazało się, że 27-letni mężczyzna kierujący peugeotem był pijany. Przeprowadzone badanie wykazało 1,7 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto, nie miał uprawnień do kierowania pojazdami – informuje sierż. sztab. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny samochodu.

Reklama

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości 27-latek odpowie przed sądem.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama