W poniedziałkowy wieczór policjanci z posterunku policji w Wielkich Oczach próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę samochodu marki opel w miejscowości Kobylnica Wołoska. Kierowca nie zareagował na sygnały dawane przez funkcjonariuszy, a nawet przyspieszył i próbował uciec.
Niestety, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym prawidłowo samochodem marki hyundai. W wyniku kolizji nikt nie ucierpiał. Policjanci zatrzymali kierowcę opla, którym okazał się 41-letni mieszkaniec gminy Wielkie Oczy. Badanie alkomatem wykazało 3 promile w wydychanym powietrzu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Stracił prawo jazdy i odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie kolizji i nie zatrzymanie się do kontroli.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze