Reklama

Pijany kierowca chciał uciec przed policją

06/07/2016 10:25

W poniedziałkowy wieczór policjanci z posterunku policji w Wielkich Oczach próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę samochodu marki opel w miejscowości Kobylnica Wołoska. Kierowca nie zareagował na sygnały dawane przez funkcjonariuszy, a nawet przyspieszył i próbował uciec.

Niestety, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym prawidłowo samochodem marki hyundai. W wyniku kolizji nikt nie ucierpiał. Policjanci zatrzymali kierowcę opla, którym okazał się 41-letni mieszkaniec gminy Wielkie Oczy. Badanie alkomatem wykazało 3 promile w wydychanym powietrzu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Stracił prawo jazdy i odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie kolizji i nie zatrzymanie się do kontroli.
MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama