Reklama

Pijany kierowca śmiecił na jezdni

03/12/2017 12:01

1,66 promila alkoholu w organizmie miał 39-latek, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej. Funkcjonariusze zauważyli bowiem, że ignoruje on znak stopu i wyrzuca przez szybę pojazdu śmieci.

Na ulicy Towarowej w Kolbuszowej doszło do zatrzymania kierowcy mazdy, który nie zastosował się do znaku drogowego. Po chwili funkcjonariusze zauważyli, jak mężczyzna zaczął wyrzucać na jezdnię papiery przez okno. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego krwi. Jego prawo jazdy zostało zatrzymane. W tej sprawie jest prowadzone postępowanie.


MWó
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości