Reklama

Pijany kierowca wjechał w grupę młodych ludzi [ZDJĘCIA]

14/03/2018 13:00

Dwie osoby zostały ciężko ranne.

Do wypadku doszło w sobotę około godz. 22.40 na ulicy Kopernika w Krośnie. 22-letni kierowca forda mondeo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w stojącego na poboczu seata.

Poważne obrażenia odniosła 24-letnia kobieta oraz 29-letni mężczyzna, którzy w chwili zdarzenia znajdowali się obok seata. W ostatniej chwili zdążył odskoczyć odskoczyć drugi z mężczyzn, który stał przy seacie. Do szpitala z niegroźnymi obrażeniami trafiła również 17-letnia pasażerka mondeo.

Reklama

Kierowca forda to 22-letni mieszkaniec gminy Jedlicze. Miał około 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

22-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Teraz o jego przyszłości zadecyduje sąd.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości