Reklama

Pijany motocyklista przekroczył prędkość o 58 km/h

01/04/2020 16:36

Mężczyzna nie tylko jechał w terenie zabudowanym 108 km/h, ale miał prawie 2 promile alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Adamówka w powiecie przeworskim. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, mężczyzna jechał z prędkością 108 km/h. Badanie alkomatem wykazało u 56-letniego motocyklisty prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Za przekroczenie dozwolonej prędkości mieszkaniec powiatu biłgorajskiego został ukarany mandatem. Zostało mu również zatrzymane prawo jazdy. Mężczyzna usłyszał również zarzut dotyczący kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnienie tego przestępstwa grozi nawet kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama


fot.KPP Przeworsk
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama