Mężczyzna nie tylko jechał w terenie zabudowanym 108 km/h, ale miał prawie 2 promile alkoholu.
Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Adamówka w powiecie przeworskim. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, mężczyzna jechał z prędkością 108 km/h. Badanie alkomatem wykazało u 56-letniego motocyklisty prawie 2 promile alkoholu w organizmie.
Za przekroczenie dozwolonej prędkości mieszkaniec powiatu biłgorajskiego został ukarany mandatem. Zostało mu również zatrzymane prawo jazdy. Mężczyzna usłyszał również zarzut dotyczący kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnienie tego przestępstwa grozi nawet kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze