Reklama

Pijany wiózł dwójkę dzieci

18/04/2018 21:00

Ponad 2,8 promila alkoholu miał 38-latek, który przewoził samochodem dwóch synów w wieku 7 i 11 lat. Dodatkowo mężczyzna miał już wcześnie orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyznę policjanci zatrzymali we wtorek w miejscowości Zalesie (gmina Krasiczyn). – Kiedy pojazd zjechał na pobocze, funkcjonariusze przystąpili do kontroli i od razu wyczuli od kierowcy alkohol. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało w jego organizmie 2,87 promili alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się , że 38-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami i ma zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący do 2023 roku – informuje sierż. sztab. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Dzieci przekazano matce, która przyjechała na miejsce kontroli, a pojazd został odholowany na parking strzeżony.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    y - niezalogowany 2018-04-18 22:46:07

    pamiętam zdarzenie w Birczy podobnie było tylko że wieśniak jechał sam, zmasakrowałem go strasznie a kluczyki już nie znalazł pewnie nigdy... Paragrafy swoje ale porządny wpierdol lepiej działa na na takie 0...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    abcde - niezalogowany 2018-04-19 07:06:43

    y- Tym" wieśniakiem"to był chyba dzieciak,który jechał autkiem na pedały.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości