Reklama

Pijany wszedł pod koła motocykla

04/04/2017 12:06

Motocyklista potrącił pieszego, który wszedł na jezdnię wprost pod koła jednośladu. Obaj mężczyźni z obrażeniami trafili do jarosławskiego szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę wieczorem, 2 bm., w Tyniowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-latek kierujący kawasaki potrącił pieszego, który wszedł na jezdnię wprost pod koła. Motocyklista był trzeźwy, zaś u 54-letniego pieszego, mieszkańca Roźwienicy, badanie alkomatem wskazało ponad 1,7 promila alkoholu. Obaj mężczyźni trafili do szpitala w Jarosławiu i pozostali na leczeniu. Okoliczności i przyczyny niedzielnego wypadku ustalają policjanci z posterunku w Pruchniku.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama