Motocyklista potrącił pieszego, który wszedł na jezdnię wprost pod koła jednośladu. Obaj mężczyźni z obrażeniami trafili do jarosławskiego szpitala.
Do wypadku doszło w niedzielę wieczorem, 2 bm., w Tyniowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-latek kierujący kawasaki potrącił pieszego, który wszedł na jezdnię wprost pod koła. Motocyklista był trzeźwy, zaś u 54-letniego pieszego, mieszkańca Roźwienicy, badanie alkomatem wskazało ponad 1,7 promila alkoholu. Obaj mężczyźni trafili do szpitala w Jarosławiu i pozostali na leczeniu. Okoliczności i przyczyny niedzielnego wypadku ustalają policjanci z posterunku w Pruchniku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze