1 czerwca br. przy Szkole Podstawowej nr 4 i sąsiadującej z nią parafii oo. Salezjanów odbędzie się „Piknik rodzinny” w z okazji Dnia Dziecka. Początek o godz. 16.30. W programie: pokazy służb mundurowych, mecze piłki nożnej, pokazy sztuk walki i aerobiku, konkursy, gry, zabawy, kiermasz, zjeżdżania i szereg niespodzianek.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wbijcie to do pustej łepetyny gnoma z Żoliborza :))))
Wbijcie to do pustej łepetyny gnoma z Żoliborza :))))