Dzień Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i Święto Ulicy Mickiewicza – to dwie imprezy, które odbyły się jednego dnia (4 września br.) i w jednym miejscu. Obie pod hasłem „Piknik dla zdrowia”.
Przez kilka godzin na boisku wielofunkcyjnym na terenie POSiR-u (ale i w hali sportowej) przy ul. Mickiewicza było gwarno i wesoło. Pogoda sprzyjała, więc wszystkie przygotowane przez szefostwo POSiR atrakcje wypaliły. Parkiet hali sportowej zawładnęły młode siatkarki ze Szkoły Podstawowej nr 15, należące do Akademii Małgorzaty Glinki, jednej z najbardziej utytułowanych siatkarek w historii (warto wspomnieć, że M. Glinka odwiedzi Przemyśl 17 września br.). Na sztucznej nawierzchni boiska, które powstało w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 członkowie UKS „Gladiator” prowadzili testy rowerowe. Animatorzy z Bazyl Art zaprosili wszystkich chętnych do wspólnej zabawy, tańców i kultowego już malowania twarzy. Tancerze ze Szkoły Tańca „A – Z” dali znakomity pokaz, a panie z grupy „Jumping Stars” wirtuozerię w miniparku trampolin. Chętni mogli pozwiedzać i pooglądać pojazdy służb mundurowych, a wiedzieć trzeba, że nie jest to codzienność. Przez cały czas trwania imprezy można było uczestniczyć w Dniu Otwartym POSiR Fit.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze