Reklama

„Piknik dla zdrowia”, czyli dwa w jednym [ZDJĘCIA]

Dzień Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i Święto Ulicy Mickiewicza – to dwie imprezy, które odbyły się jednego dnia (4 września br.) i w jednym miejscu. Obie pod hasłem „Piknik dla zdrowia”.

Przez kilka godzin na boisku wielofunkcyjnym na terenie POSiR-u (ale i w hali sportowej) przy ul. Mickiewicza było gwarno i wesoło. Pogoda sprzyjała, więc wszystkie przygotowane przez szefostwo POSiR atrakcje wypaliły. Parkiet hali sportowej zawładnęły młode siatkarki ze Szkoły Podstawowej nr 15, należące do Akademii Małgorzaty Glinki, jednej z najbardziej utytułowanych siatkarek w historii (warto wspomnieć, że M. Glinka odwiedzi Przemyśl 17 września br.). Na sztucznej nawierzchni boiska, które powstało w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 członkowie UKS „Gladiator” prowadzili testy rowerowe. Animatorzy z Bazyl Art zaprosili wszystkich chętnych do wspólnej zabawy, tańców i kultowego już malowania twarzy. Tancerze ze Szkoły Tańca „A – Z” dali znakomity pokaz, a panie z grupy „Jumping Stars” wirtuozerię w miniparku trampolin. Chętni mogli pozwiedzać i pooglądać pojazdy służb mundurowych, a wiedzieć trzeba, że nie jest to codzienność. Przez cały czas trwania imprezy można było uczestniczyć w Dniu Otwartym POSiR Fit.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama