Kiedy w sobotę, 9 lipca, w Warszawie dobiegał końca szczyt NATO i przywódcy państw członkowskich oraz wysocy funkcjonariusze formułowali decyzje dotyczące zabezpieczenia wschodniej flanki Sojuszu, w Przemyślu, przy ulicy Sanockiej, trwał piknik pod hasłem „Razem z NATO”. Organizatorami imprezy przebiegającej w ramach Ogólnopolskich Dni NATO byli: wojewoda podkarpacki, dowódca 21. Brygady Strzelców Podhalańskich oraz szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Rzeszowie.
Przyznać trzeba, że tyle militariów na raz w mieście jeszcze nie widziano. Od poczciwego czołgu T-72 po najnowocześniejszą wyrzutnię przeciwpancernych pocisków rakietowych Spike – było co oglądać.
Na najmłodszych największe wrażenie robiło to, co największe, czyli czołg, na którym każdy chłopak chciał mieć zdjęcie, haubica albo samochód rozpoznawczy BRDM-2B „Żbik”. Starsi o czołgu mówili „zabytek”, ale już przy stoiskach z bronią strzelecką przystawali na dłużej, pytając o szczegóły, a ojcowie fachowo instruowali synów, jak należy trzymać pistolet maszynowy.
Do broni pchały się również dziewczynki, które całkiem sprawnie zgrywały muszkę ze szczerbinką, mierząc do nieistniejącego wroga. Tymczasem na scenie prezentowały się kolejno zespoły z klubów 21. Batalionu Strzelców Podhalańskich.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przebaczamy i prosimy o przebaczeniehttps://www.youtube.com/watch?v=x3unWJsdOxE
Przebaczamy i prosimy o przebaczenie https://www.youtube.com/watch?v=x3unWJsdOxE
Jasne, trzymajcie mnie, bo się wyrywam z tym przebaczeniem! A waszego przebaczenia nie potrzebuję z czerwono-czarnym kolorem w tle!!
''GDY ŚWIAT PRZESTANIE SIĘ ZBROIĆ, A W WOJSKU ZABRAKNIE ETATÓW, BROŃ ODDAMY DO HUT, A TREPÓW DO DOMU WARIATÓW'' YOUTUBE.COM - FORT BS GDY ŚWIAT PRZESTANIE SIĘ ZBROIĆ
Przebaczamy i prosimy o przebaczeniehttps://www.youtube.com/watch?v=x3unWJsdOxE
Przebaczamy i prosimy o przebaczenie https://www.youtube.com/watch?v=x3unWJsdOxE
Jasne, trzymajcie mnie, bo się wyrywam z tym przebaczeniem! A waszego przebaczenia nie potrzebuję z czerwono-czarnym kolorem w tle!!