Reklama

Piknik wojskowy w Przemyślu [ZDJĘCIA]

10/11/2018 20:22

Przemyśl był jednym z 17 miast w Polsce, w którym zorganizowano piknik „Służymy Niepodległej”.

Wydarzenie zorganizowano z inicjatywy Ministerstwa Obrony Narodowej w sobotę 10 listopada. Odbyło się ono równolegle w 17 miastach w 16 województwach. Na Podkarpaciu był to właśnie Przemyśl.

W programie znalazły się pokazy sprzętu wojskowego i innych służb mundurowych, koncert orkiestry garnizonowej i zespołów działających w klubie 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu oraz grochówka.

O 16.00 odśpiewano pieśń reprezentacyjną Wojska Polskiego „My pierwsza brygada”. Następnie defilada udała się przed Pomnik Orląt Przemyskich, gdzie odbył się capstrzyk niepodległościowy.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    y - niezalogowany 2018-11-10 23:17:48

    a Wojak Szwejk był ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2018-11-11 10:04:59

    Skoro jest Polska wolna i niepodległa to dlaczego miliony młodych  Polaków z Miej wyjechało i prawdopodobnie nigdy nie wróci.Polacy wyjeżdżali w czasie zaborów,okupacji obojętnie jakiej a teraz masowo wyjeżdżają kiedy jest wolna i niepodległa.Dlaczego Polska wypędza z kraju swoją młodzież.Ile tysięcy młodych wyjechało z naszego miasta?Czy dla tej młodzieży Polska jest wolnym krajem w którym zmusza się ją do wyjazdu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sdf - niezalogowany 2018-11-11 11:01:06

    Bo tak ktoś postanowił ,że Polacy mają się stąd wynieść .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama