Reklama

Piłkarze Realu Madryt odpowiedzieli uczniom SP 14

Po liście podpisanym przez samą królową brytyjską Elżbietę II, uczniowie klasy VI d ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu mogą pochwalić się kolejnym „trofeum”. Tym razem na ich korespondencję odpowiedzieli piłkarze hiszpańskiego Realu Madryt.

Najlepsza ekipa globu, triumfator piłkarskiej Ligi Mistrzów zajęć ma w bród. Nie ma sensu ich wymieniać. Tym niemniej podopieczni Zinedine’a Zidane’a nigdy nie ignorują swoich fanów, których mają na całym świecie[paywall]. W styczniu br. uczniowie klasy VI d Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu – w ramach kontynuacji projektu z języka angielskiego „Writing letters” – pod kierunkiem nauczycielki Magdaleny Augustyn napisali list do popularnych „Galacticos”, czyli Cristiano Ronaldo i spółki. Napisali o mieście, z którego pochodzą, swoich zainteresowaniach i pasjach. Do listu dołączyli zdjęcia z pozdrowieniami.

– Na odpowiedź piłkarzy Realu nie trzeba było długo czekać. Już na początku marca otrzymaliśmy miły list od nich wraz z pocztówką z autografami wszystkich piłkarzy drużyny – powiedziała M. Augustyn.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wojciech - niezalogowany 2018-03-10 17:26:59

    Królewska drużyna zachowała sie po królewsku.Gratuluje pomysłu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ania - niezalogowany 2018-03-11 16:50:18

    Gratulacje !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2018-03-12 12:14:34

    Gratulacje !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama