Jak grom z jasnego nieba spadła 16 września br. informacja o rezygnacji z członkostwa w klubie radnych Kukiz’15 radnej Moniki Różyckiej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeden koalicyjny głos mniej może wywrócić do góry nogami panujący od 10 miesięcy układ w Radzie Miejskiej w Przemyślu.
Radna M. Różycka wydała bardzo lapidarne oświadczenie, z którego wynika, że z dniem 17 września br. „rezygnuje z członkostwa w klubie Kukiz’15 w Radzie Miejskiej w Przemyślu”. Pismo trafiło do przewodniczącej rady miejskiej Ewy Sawickiej i szefa Klubu Radnych „Kukiz’15” Marcina Kowalskiego. Takie sytuacje w całej Polsce, na różnych szczeblach władzy, się zdarzają, ale w nadsańskim mieście jest to rzecz wyjątkowa[paywall].
Nieformalna koalicja rządząca w radzie miejskiej liczy obecnie 12 radnych: 6 przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej i 6 Kukiz’15 . Nieformalna opozycja to 11 osób, złożona z radnych Prawa i Sprawiedliwości (4 radnych), Regii Civitas (4 radnych) i Sojuszu Lewicy Demokratycznej (3 radnych). Po rezygnacji M. Różyckiej, koalicja ma już tylko 11 głosów. Tyle samo, co opozycja. Radna Różycka ma zatem dwie opcje: albo dołączy do któregoś z klubów opozycji, albo będzie funkcjonować w radzie na zasadzie radnego niezależnego (podobnie jak było w poprzedniej kadencji z radnym Jerzym Krużelem, który w trakcie wykonywania mandatu opuścił szeregi Platformy Obywatelskiej).
– Nie mam wątpliwości, że to nie jest przypadek. Przez trzy lata byłem parlamentarzystą i takie rzeczy działy się także w Sejmie. Posłowie byli w różny sposób nakłaniani czy przekonywani do zmiany klubów. W naszym, przemyskim wypadku rezygnacja pani Różyckiej może spowodować jakieś problemy przy kluczowych głosowaniach. Robimy swoje, a to, jakie decyzje podejmować będą radni, nie zależy od nas. Mam nadzieję, że będą podejmować dobre decyzje. Jeśli będą blokować wszystkie moje czy mojego zastępcy inicjatywy, pretensje będzie można mieć tylko do nich. Jeśli będą dbać o własne, partykularne, partyjne interesy, a nie interes miasta, pretensje będą mogli mieć tylko do siebie. Chcę współpracować z każdym klubem, każdym radnym. Problem w tym, że oprócz kilku z nich reszta nie wykazuje żadnej inicjatywy – powiedział prezydent Przemyśla Wojciech Bakun.
– Pani radna Różycka od dłuższego czasu sympatyzowała z tak zwaną drugą stroną. Dla mnie nie jest to żadnym zaskoczeniem. Czy zmieni to układ sił w radzie? Nie sądzę. W sytuacjach trudnych sprawi, że prezydenci będą musieli dłużej i cierpliwiej tłumaczyć swoje pomysły. Patrząc jednak na dotychczasowe głosowania, większość projektów przechodzi większością głosów. Nie wydaje mi się, aby ktoś próbował coś robić na złość, przeciwko dobru miasta – stwierdził przewodniczący Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej Wojciech Błachowicz.
– Przyznaję, że od początku kadencji zarówno nasi radni, jak i osoby współpracujące otrzymywały wiele sygnałów i zachęt, aby opuścić nasz klub. Stoimy na stanowisku, że, biorąc udział w wyborach, kierujemy się przede wszystkim dobrem miasta i jego mieszkańców, a nie osobistymi interesami. Uważam, że pani Monika zawiodła naszych wyborców. Zaufaliśmy osobie, która na to zaufanie nie zasłużyła. Do tej pory nie otrzymałem informacji, jakie były powody złożenia przez nią rezygnacji – powiedział przewodniczący Klubu Radnych Kukiz’15 Marcin Kowalski.
– Takie sytuacje się zdarzają. Nie tylko w Przemyślu, ale w całej Polsce. Czas pokaże, co będzie dalej. Dzisiaj trudno przesądzać o sytuacji, która ewentualnie może mieć miejsce w przyszłości w radzie miejskiej. Uważam, że niezależnie od tego, co może się wydarzyć, dla wszystkich radnych praca na rzecz miasta powinna być najważniejsza – krótko podsumował przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Maciej Kamiński.
– To tylko i wyłącznie sprawa pani radnej Różyckiej. Nie znam przesłanek. Czy to coś zmieni w radzie? Powiem tak: jeśli projekty uchwał będą służyć dobru miastu, będziemy głosować „za”. I nie ma znaczenia, ilu radnych liczy koalicja, a ilu opozycja. Nie wiemy, gdzie pani radna chce zakotwiczyć, w którym klubie. Jako wolny elektron niewiele będzie mogła zrobić. Będę chciał się z nią spotkać, porozmawiać i jeśli spodoba się jej nasza koncepcja, chętnie zaproponuję miejsce w naszym klubie. Jesteśmy otwarci na współpracę – zapewnił przewodniczący Klubu Radnych Regii Civitas Robert Bal.
– Każdy ma do tego prawo. To jej suwerenna decyzja, którą szanuję. Cała rada musi pracować na rzecz mieszkańców. Jeśli uznała, że w nowej roli będzie to robić tak samo lub lepiej, mogę temu tylko przyklasnąć – skomentował krótko przewodniczący Klubu Radnych SLD Janusz Zapotocki.
Skontaktowaliśmy się z radną Moniką Różycką, prosząc o kilka zdań komentarza. – Nie chcę na razie udzielać żadnych dodatkowych informacji na ten temat ani się tłumaczyć – ucięła.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Krużel jak wychodził też "sensacja" była.
Widac nie tak mialo byc.To co sie dziwic.Otworzyla dziewczyna Puszke Pandory.Robi sie ciekawie.To dopiero poczatek,bo tak dluzej sie chyba juz nie da.
Brawo...chociaż jedna mądra kobieta i od zdrajców się odcina.
Zgadzam się z Tobą Pio.Dziewczyna jest prawicowa, to co ona robiła z PO?Chyba w karty grali.Odważna, trzeba przyznac.Pokazała, że to nie jest niewolnictwo.A wyborcy?Powinni być z niej dumni.
Pewnie miała dość koalicji z kodziarstwem.
nic nie rozumiecie, ona po prostu się zakochała, to źe odeszła z klubu to najmniejszy problem.
to ja podpisalem liste do wyborów samorządowych na Kukiz15, myslalem żę bedą dore zmiany, A pani Radna sobie teraz wybiera kolejną portię, to nie wiedziała gdzie idzie, kogo reprezentuje? Takim postepowaniem tylko zniecheca sie ludzi do glosowan za kolejne 3 lata.
Uhtf - uwazaj,bo obrazic i skrzywdzic jest kogos latwo.Oby tak kiedys ktos Ciebie......Trzeba odwagi,zeby teraz stawic czola takim jak ty.A ty napewno do odwaznych nie nalezysz.Jakis osobisty uraz czujesz,czy co?
No cóż Pani Monika pokazała swoją naturę. Szczerze mówiąc to żadna strata bo z tego co poczytałem na bipie UM w Przemyślu to ta Pani jest autorką chyba 1 lub 2 interpelacji (umówmy się tablica świadczącą o tym że pomnik papieża to papież lub oznaczenie drogi z dworca do rynku to raczej marne osiagniecie) cicha bez pomysłu i charyzmy. Podobnie jak bezanonimowy radny Rzeszutko z pisu, ciągle nieobecny Kulawik z SLD, śpiący Krużel lub ciągle modlacy się Lasek z Regii. Szkoda że tacy ludzie zostali radnymi bo szkoda miasta. Oni nic nie wnoszą. Co do Pani Rozyckiej nie wiem czy poszła za kasa może z miłości może ma jakiś pomysł na siebie. Wiem jedno. Jako osoba, która obserwowała kampanię wyborczą jedno jest pewne wylansowala się dzięki prezydentowi bo ja przynajmniej nic o niej nie wiedziałem
Niech wraca do Leska i tam robi karierę
To taki kurwis 19' he he.PISoBOLSZEWIA już szczerzy gęby do koryta , żer znów na horyzoncie.
Pani Radna zrobiła DOBRY WYBÓR - przynajmniej tak uważa na chwilę obecną.
To nie pierwsza roszada zapewne i będą kolejne ! Jedno jest pewne że miała zapewne powody! Zresztą się nie dziwię jak kadrowy rządzi z mentosem to dajcie spokój. Przynajmniej nie będzie miała wkładu w to co się dzieje. Lepiej wcześniej niż później!Pamiętacie rok 2006,2007 ile było odejść? A i po 2010 też...
Spokojnie. Panią Monikę uważam za kobietę ktora ceni sobie niezależność.I chyba o to w tym wszystkim chodzi.Mysle, że chciałaby podejmować swoje suwerenne decyzje, takie jakie obiecywała swoim wyborcom.Niestety w takim układzie w jakim się znalazła takich decyzji podejmować nie mogła.To silna i mądra kobieta i napewno wszystko dokładnie sobie PrzemyśliGłęboko w to wierzę.Kazdy ma prawo do własnego zdania.Pani Rozycka była bliskim współpracownikiem Pana Prezydenta.Niestety ,, już nie jest .A kto kogo wylansowal , to wie Pan Prezydent i Pani Rozycka i wszyscy radni Kukiz15.Więc NowaJa spokojnie i bez emocji. Pozdrawiam.
Brawo Moniko.....lepszy romans z PiSem niż z POstKOmunistami i zdrajcami Gumofilcami z ZSL jak twój były szef Paweł
A nie daj Bóg, jak by się tak stało, to m.in pierwsze co zrobią to np. dalsza dewastacja i profanacja Rynku Starego Miasta !! Już na dzień dzisiejszy sprawy mają się nie za wesoło, a może być jeszcze gorzej !!ŻAR NIESIE ŚMIERĆ. TAK URZĘDNICY ZGOTOWALI PIEKŁO POLAKOM - WSZYSTKO-O-WSZYSTKIM.LIFE
Szacunek dla Pani Moniki. Nie każdemu pasuje takie towarzystwo!
Pan radny Kamiński, szef rady parafialnej Salezjan, siedzący w pierwszych ławach kościelnych, teczkowy Pani poseł Anny Schmidt Rodziewicz, rozbija małżeństwo Pani Moniki mamiąc ją pustymi obietnicami... gdzie w tym wszystkim honor? Gdzie wartości, które oboje mają na ustach. Hipokryzja w najczystszej postaci.
Śmieszny klubik Kukiz 15 z Prezydencikiem na czele nie wytrzymał nawet rocznicy. Wojtuś z Nehrybki z rozdmuchanym swoim ego leczy swoje kompleksy średniego wykształcenia na Sesjach i facebookach kłócąc sie ze wszystkimi o wszystko. Kolejny z ego Zapałowski siegajace w maju Brukseli teraz sięga skromnie Warszawskiego Sejmu. Juz tydzień po wyborach ten Pan sie skompromitował przedstawiając sie jako wiceprzewodniczacy Rady nie będąc jeszcze nim. Ale coż macie swojego multi medaliste w Radzie. No i Pani Monika cicha woda brzeg urwała. A wiec macie swojego Kukizika w Przemyślu jeszcze przez nastepne 4 latka.
Do jo-jo Mój ton wypowiedzi jest bardzo spokojny. Nie ekscytuje się tym za bardzo. Szkoda miasta. Co do pracy radnych już się wypowiedzialem. Kampania i lans polityczny (analiza i tylko analiza zdjęć wpisów itp) pokazuje, że Pani Monika była ciągle przy Panu Bakunie i tyle w temacie. Co do odejścia to indywidualna sprawa Pani Moniki i tyle w temacie
Oj Pani Monika zostawiła klub i rodzinę i pobiegła za miłością życia. M&M forever. Szkoda dzieci
Ktory? ktora? nastepny?nastepna? odchodzi???? dobre oby tak dalej
stwierdziam fakt ,że się zakochała, gdzie w tym jest obraza?
Jako mieszkaniec proszę Was żebyście myśleli o mieście a nie o Waszych chorych gierkach. Mam gdzieś z jakiej jesteście partii ale macie to miasto rozwijać i dbać o jego interes. Widzę że hieny się cieszą. Ciekawe czy cokolwiek zrobią dobrego. Pani M z kolei (po tym co plotka niesie) nie ma honoru ani nie ma moralności
Grześ idź do domu. Nikt się z Tobą nie chce bawić
może lokalny "dżordż klunej" z PiS poderwał ją na lokalnej "miesięcznicy"
Niech pis z regią jak najszybciej przejmą władzę w mieście bo tragedia jest i tyle Niech obecni włodarze się szybko spakują i z opuszczonym czołem i podkulonym ogonem po cichutku zejdą ze sceny naszego miasta i najlepiej po zmierzchu by wstydu było mniej.
Przemyślanin co TY za bzdury piszesz? Jeżeli masz taki wielki problem do obecnej większości znaczy żeś z mniejszości (czyli pis i regia). Jeżeli przeszkadzają Ci normalni ludzie, a do siebie przyjmujecie takie osoby bez podstawowych zasad moralnych jak Pani Monika to ja dziękuję za Waszą władze. Narazie to co widzę to to ze miasto sie ruszyło, coś się dzieje. Pierwszy raz od lat mam ochote mieszkać w tym mieście. Mam kontakt z władzą i mogę sie ich bezposrednio zapytać jak mam problem chociażby na facebooku, nikt nic nie ukrywa przed wyborcami, a Wy? Ukrywacie się po kątach byle tylko wyborca nie podszedł do Was i nie zapytał bo co mu powiecie ,,dalej bedziemy robic sztuczna wojne i prywatny folwark z własnego miasta aż po nas CBA przyjedzie" Naprawdę dałbyś już sobie spokój i oszczędził wstydu
"...ktora ceni sobie niezależność... Mysle, że chciałaby podejmować swoje suwerenne decyzje, takie jakie obiecywała swoim wyborcom... "Jeżeli by tak było to oznacza pomyłkę życiową tej pani i nie najlepiej świadczy o jej wyborcach. Demokracja samorządowa i praca w radzie jako radny nie polega na tym, że każdy radny podejmuje sobie jakieś decyzje, tym bardziej suwerenne. Radny przedstawia zamiar, problem i tak go musi uzasadnić aby w głosowaniu nad wypracowywaną decyzją Rady - przekonać większość radnych do tej swojej koncepcji. Obrażanie się na wyborców za to, że źle wykonuje się ich mandat jest nie na miejscu. W takich sytuacjach każdy szanujący się radny czy poseł winien po prostu złożyć mandat. Tyle i aż tyle!
Pierwsza w kościele niekazitelna,, a tu proszę cicha brzegi rwie, no ale cóż radny Maciej dysponuje niezłym dochodem.. Jest taki zawód bardzo stary k...
Maciej jej karierę wydrukowal. Standard pisu
Pani Monika zostawiła męża na rzecz radnego Macieja, tzn ze teraz albo rozum albo miłość.. Albo. No właśnie może to był plan b w razie przegranej PiS, po trupach albo do celu. Jeśli się nie mylę powinna zrzec się mandatu..
Magda - jakoś pytam Pana Prezydenta o wykształcenie i nadal nie mam odpwiedzi czy studiuje, a ješli juz to co jakieś ma chyba kompleksy w tym temacie bo dziwnie milczy na ten temat będąc w innych wylewnym aż za nad to.
I to jest odpowiedź Twoja Marcinku? No cóż tak elokwentna jak cały ten Kukizik 15 czy tam 20 ... Żeby tworzyć klub w Radzie trzeba mieć co najmniej 3 radnych, obstawiam że do Sylwestra juz zapomnimy że takie coś istniało i zagłosowało na was 6 tys wyborców - o zgrozo.
zaraz tego komentarza nie będzie, prawda źycie?
Jaki Marcinku? Akurat to nie żaden Marcinek, ale może masz do niego słabość i tylko o nim myślisz Grzesiu, prawda?
Tak, wszystkie komentarze dotyczące życia osobistego radnych będą niezwłoczne ukrywane.
Juz Ci mowie tylko że pomiedzy mna a Panem Bakunem jest pewna roznica Ja nie zyje z podatkow ani nie jestem osoba publiczna. To on ma obowiazek udzielac pytan jak ludzie pytaja. A widzisz mam wiecej klasy i Ci odpowiadam - mgr plus trzy podyplomówki.
Bardzo dobrze zrobiła, że odeszła z tego ciemnogrodu. Wstąpi do pisu i będzie z Niej polityk wyższego formatu a nie.pani Moniko gratuluję pomysłu i odwagi trzymamy kciuki a rządy w tym mieście i tak się rozsypią to co jest w tej chwili tragedia co zrobili parę imprez i tyle zasłaniając się poprzednią władzą ale ile będą się po niej ślizgać a co dalej , poddajcie się już teraz wstydu będzie mniej.
Proponuję zorganizować zbiórkę by z honorami wywieść pana kadrowego z miasta na nowych taczkach.
Hmmm mam lepsze wzorce niż myślenie o najsłynniejszym "matematyku" Przemyskiego grodu.
zapewne Pan radny wziął sobie do serca słowa swojego wodza (bo kota już ma)odnoście rodziny , to postanowił na szybko to ogarnąć , a bonus w postaci radnej z innego ugrupowania co wisienka na torcie..Pani radna uczciwie powinna zrzec się mandatu, inaczej wygląda to na ustawkę..
Muszę przyznać że wiceprzewodniczący RM z ramienia PiS to bardzo obrotny pan i wierny partii. Dla sukcesu partii jest w stanie porzucić dawną ukochaną na rzecz pani Moniki. Pani Moniko co pani widzi w tym panu? Że zrujnowała sobie pani małżeństwo zrobiło to tylko dla tej intratnej pracy załatwionej przez pana kierownika ze szpitala. Tu już nie chodzi o politykę ale o to jaki ma pani stosunek do własnej rodziny. Wstyd wstyd wstyd. Ludzie piszą odaj mandat przecież ta pani nie ma godności dla własnej rodziny to będzie miała godność dla wyborców dla kolegów z byłego klubu wątpię. A szczekawki z forum popierających PiS i RC niech się jeszcze wstrzymają z otwieraniem szampana bo mogą się bardzo nie miłe rozczarować.
Muszę przyznać że wiceprzewodniczący RM z ramienia PiS to bardzo obrotny pan i wierny partii. Dla sukcesu partii jest w stanie porzucić dawną ukochaną na rzecz pani Moniki. Pani Moniko co pani widzi w tym panu? Że zrujnowała sobie pani małżeństwo zrobiło to tylko dla tej intratnej pracy załatwionej przez pana kierownika ze szpitala. Tu już nie chodzi o politykę ale o to jaki ma pani stosunek do własnej rodziny. Wstyd wstyd wstyd. Ludzie piszą odaj mandat przecież ta pani nie ma godności dla własnej rodziny to będzie miała godność dla wyborców dla kolegów z byłego klubu wątpię. A szczekawki z forum popierających PiS i RC niech się jeszcze wstrzymają z otwieraniem szampana bo mogą się bardzo nie miłe rozczarować.
Do Jojo - zamiast rozumu masz jojo....
Muszę przyznać że wiceprzewodniczący RM z ramienia PiS to bardzo obrotny pan i wierny partii. Dla sukcesu partii jest w stanie porzucić dawną ukochaną na rzecz pani Moniki. Pani Moniko co pani widzi w tym panu? Że zrujnowała sobie pani małżeństwo zrobiło to tylko dla tej intratnej pracy załatwionej przez pana kierownika ze szpitala. Tu już nie chodzi o politykę ale o to jaki ma pani stosunek do własnej rodziny. Wstyd wstyd wstyd. Ludzie piszą odaj mandat przecież ta pani nie ma godności dla własnej rodziny to będzie miała godność dla wyborców dla kolegów z byłego klubu wątpię. A szczekawki z forum popierających PiS i RC niech się jeszcze wstrzymają z otwieraniem szampana bo mogą się bardzo nie miłe rozczarować. Proszę redakcję nie kasować tego komentarza bo zrobiliście już trzykrotnie to jest wolność słowa według ŻP
uważam, że radna powinna się zrzec mandatu skoro nie działa, nic nie wnosi dla miasta, żadnych działań czy interpelacji nie ma po tylu miesiącach, żadnego sukcesu, zostawia ,,swoich" ani nie chce współpracować no i do tego jakieś dziwne romanse. To nie jest człowiek godny zaufania i najwidoczniej też nic nie ma do zaoferowania dla miasta.Zmarnowane miejsce w radzie
No cóż można napisać w tej sprawie? Napewno słowa uznania dla Pana przewodniczącego PiS poświęcił sam siebie aby przejąć Panią radną. Na tyle bidaka się poświęcił że przyją Panią radną pod swój dach prawdziwy esceta. Napewno pani radna przejmie barwy PiS lub niby nie zeszony samorządowiec ale pod dyktando PiS jej sprawa jej wola. Napewno osłabia to pozycje K15 w tz koalicji i napewno daje do myślenia panu prezydentowi. Wyczuwam dalsze dezercje z K15 napewno wierni będą trzej radni swojemu prezydentowi. Mam nadzieję że tz kolcija nie podda się tak szybko i będzie walczyć o przewagę w radzie. Bo sami widzimy do czego jest zdolna obecną opozycja aby odzyskać władzę
CYTAT z TWOJEGO WPISU "Napewno pani radna przejmie barwy PiS lub niby nie zeszony ". Chłopie , jedno zdanie i aż dwa błędy . Nikt nie jest nieomylny , ale to co ty lub jak piszesz , jest oznaką niechlujstwa , prostactwa.
to jest walka na zasadzie psa ogrodnika ,,ja nie mam to ty też nie". Nie myśli ta ,,opozycja" nic o mieście tylko o stołki dla siebie. Rozsiedli się jak kwoki na grzedach i jajek nie dawali, skoro jajek nie ma to ich strącono a oni teraz gdaczą że chcą na grzędę i może kiedyś jajko zniosą.Naprawdę że tez nasza piękna ziemia takie miernoty porodziła
Może i jestem Prostakiem jak to subtelnie ująłeś mk ale nie piszę komentarzy pod zamówienie polityczne jak 50% ludzi na tym forum. Dziwnym trafem wygrał Bakun wybory to już na FB powstało nie jakie OKW Przemyśl teraz Podkarpacie żeby szkalować obecną władze a gdzie oni byli przez ostatnie 4 lata? Typowy fanpage dla zakompleksiałych zwolenników PiS czy RC. Politycznie jestem z daleko od której kolwiek partii w radzie miejskiej i komentuję tylko to co się dzieje. Czy podoba tobie się moja pisowania czy też nie to twoja sprawa. Staraj się wypowiadać na temat moich poglądów a nie pisowni. Pozdrawiam
Nie mogę uwierzyć w to co zrobił P. Kamiński. A taki się miły wydawal
Są pewne wartości których się nie narusza jak na przykład rodzina
Szkoda klawiatury i czasu na polemikę z takim forumowiczem jak mk. Za nic ma to że forum służy do wypowiedzi, najlepiej na temat, co ważne do wypowiedzi nie obrażającej pozostałych użytkowników jak i innych osób o których jest mowa np w artykule. Każdy kto chce może przedstawić tu swój punkt widzenia na daną sprawę ,oczywiście każdy też ma prawo do polemiki, merytorycznej,może się zgodzić lub tez nie z adwersarzem. Nie jesteś pierwszym którego atakuje w taki lub jeszcze gorszy sposób właśnie forumowicz o nicku mk. Najlepszą metodą wobec niego jest zlekceważenie,polecam do zastosowania Tobie i innym.Nie odnoszę się do treści wątku ponieważ mam wstręt do polityki i osób z nią powiązanych, bez względu jakiego szczebla to dotyczy. Przekupstwo polityczne jest wstrętną metodą,niestety stosowaną w polityce. Najlepiej byłoby aby wyborcy jednoznacznie eliminowali z życia politycznego takie osoby, zarówno te które dokonują przekupstwa jak i te które mu ulegają. Niestety nasza ordynacja wyborcza nie przewiduje możliwości odwołania takich osób. I nie tylko w tym jest ułomna.
Sądzę, że miała powody jej tylko znane , pytanie czemu taki hejt jest co ona takiego zrobiła?Przecież samo to co Kukiz na górze zrobił? To się nie dziwię...Najbliższy czas pokaże co dalej.
A kadrowy to jednak bardzo prosty człowiek zresztą widać brak jakiegokolwiek wykształcenia.
Magda o czym Ty piszesz trzy imprezy w mieście nie wykształcony kadrowy no i oczywiście Ten człowiek, który chce przerobić rynek starego miasta na fort. O jakiej władzy piszesz to jeszcze dzieci a z całą pewnością tak myślą. Większość mniejszość jakie to ma znaczenie w kraju i tak przez długie lata pis będzie rozdawał karty tooczywiste. A prezydeny Bakun nie dlatego został prezydentem, że go ludzie wybrali tylko dla tego, że za żadne skarby nie chcieli by p. Hamryszczak zasiadł na tym fotelu. Przemyśl zawsze był pisowski i tak zostało a ten malutki tworek k15 przyszedł odejdzie i wszyscy o nim zapomną. A najlepiej to przeztań się wypowiadać jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.
Kobita fajna i ładna. Dała się "wykorzystać" "neokomunistycznemu" trendowi. "dżordż klunej" z PiS-u musiał ją czymś zauroczyć ?
Dwulicowa kobieta dla kariery zrobi wszystko
Wy tu gadu, gadu, a kiedy zaczna ogrzewać bloki? czas najwyższy, niezależnie od opcji!
Do ~jolo Jak ci zimno, to zapał sobie, człowieku, ognisko i przestań jęczeć pod każdym artykułem.
Mister Porażka: swoje dyplomy i podyplomy wsadź sobie w kakaowe oko bo głupiś jak but. Masz jakąś fobię wykształceniową kretinos głupakos?
MK - troll od Zbyszka czy z wolnego wybiegu?
W takiej sytuacji powinno się pozbawiać mandatu
Co to za piękność tylko w kukurydze postawić żeby dziki odstraszać
Czy to prawda cz ona urodziła właśnie córkę Kamińskiemu?
Gratuluje pięknej córki ...No i panu radnemu również .
Kim jest owa kobieta, że poświęcacie jej tyle uwagi? Co w niej Wam imponuje, a co mierzi? Ot chuncwoty z Was i jajcarze....
Brawo za odwage -Lepiej niech dziecko wychowa konserwatywnie jak po kukizowsku.
https://www.zycie.pl/informacje/artykul/26741,maciej-kaminski-nowym-szefem-word-u-w-przemyslu, DO TEGO DIETA PRZEWODNICZĄCEGO .OK 3 TYSI MIESIECZNIE , PRZEWODNICZĄCY OSIEDLA TO DODATKOWY 1 TYSIĄC MIESIECZNIE, NO I PŁACA DYREKTORA, JAK ŻYC...
Jak nic Monika wzięła przykład z Marty K. bratanicy właściciela reżimowego kota. Maciej też jakby terminował u swoich pisowskich guru (tych co za normalne uważają bicie i poniżanie kobiet). No i cwaniaczek w porywajacym prymitywiźmie doświadczony ,,lupanar batko" Zapotocki. Przez kilka kadencji miłość pisowsko- sldowska kwitła dla własnych interesów i kilku przydupasów ale nie dla miasta (nie licząc taniego wina lub kilkudziesięcu złotych przed lokalami wyborczymi). Teraz miasto Przemyśl ma szansę rozwinąć się jak Bangkok. Panienski z ukrainy i innych demoludów, kasyna luksusowe lupanary i jeden wielki dobrobyt. To wszystko będzie możliwe pod przewodnią siłą piskomuny i świetlanego prezydenta miasta, który po wysadzeniu Pana Bakuna jak nic będzie ubiegał się o ten stołek. To wybitny szpec od kultury aktualny wicedyrektor CK w Przemyślu doceniany przez pisobolszewię. On będzie dla Przemyśla nie jak wrzód na tyłku kurtyzany ale jak wódz Kim, jak Mao. No i przemytnikom będzie super, granica blisko a doświadczenie jest. No i niereformowalni przemyślanie nie narzekajcie bo wszyscy od dawna o tych faktach wiecie. Wybraliście miernoty i pospolitych cwanych rzezimieszków oraz nieopierzonch chwiejnych gówniarzy na swoich rajców. To teraz są tego skutki. Przemyśl stacza się po równi pochłej ale to tylko wina samych mieszkańców.
Dramat! Tyle jest w mieście mądrych , ładnych i niesprzedajnych kobiet...
Mąż Pani Moniki - informacje z pierwszej ręki
Krużel jak wychodził też "sensacja" była.
ODDAJ MADAT!!! MIEJ GODNOŚĆ!!!
Gratulacje dla jej wyborców.