W ostatnim czasie rozstrzygnięte zostały dwa konkursy na stanowiska zastępców naczelników wydziału organizacji, kadr i kontroli oraz wydziału komunikacji, transportu i dróg. Oba wygrały osoby związane z Prawem i Sprawiedliwością.
28 kwietnia prezydent miasta Robert Choma ogłosił dwa konkursy na stanowisko zastępców naczelników wspomnianych wydziałów. Jako pierwszy (29 maja br.) rozstrzygnięty został konkurs na zastępcę naczelnika Wydziału Organizacji, Kadr i Kontroli Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Przewodniczącym komisji był sekretarz miasta Dariusz Łapa. Do finalnego etapu (rozmowy kwalifikacyjnej) dopuszczonych zostało czterech kandydatów. Największymi – zdaniem komisji – kompetencjami, zdobywając najwyższą liczbę punktów (70 procent z maksimum), wykazała się Iwona Sosa-Choma. Prezydent miasta R. Choma kandydaturę tę zaakceptował. Od razu informujemy, że zbieżność nazwisk jest zupełnie przypadkowa[paywall].
Iwona Sosa-Choma przez kilka lat była pracownikiem Biura Poselsko-Senatorskiego Marka Kuchcińskiego (PiS), obecnego Marszałka Sejmu RP.
5 czerwca br. po przewodnictwem zastępcy prezydenta Przemyśla Grzegorza Haydera obradowała z kolei komisja, której zadaniem było wyłonienie zastępcy naczelnika Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Do finalnego etapu przystąpiły trzy osoby. Komisja wybrała Bogdana Wojcieszkę, którego kandydaturę prezydent R. Choma także zaakceptował.
Bogdan Wojcieszko to osoba związana z Prawem i Sprawiedliwością. Swego czasu był w komitecie honorowym Ruchu Społecznego Poparcia Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta Polski dla miasta i powiatu przemyskiego jako członek NSZZ „Solidarność”. W 2010 r. kandydował do rady miasta z ramienia PiS-u. W 2015 r. był kandydatem na sekretarza Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemyślu. Był także członkiem Rady Społecznej przy Wojewódzkim Szpitalu im. św. o. Pio w Przemyślu. Był, bo – wobec połączenia przemyskich placówek służby zdrowia – decyzją Sejmiku Województwa Podkarpackiego został odwołany z tej funkcji.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dokąd idziesz Polsko ?!? A w PIS - du idę sobie !!!
Cała Europa z was się śmieje PISoBOLSZEWICKIE miernoty,oszuści i złodzieje.
No to jest nadzieja, że wnet cały urząd pierdyknie.
Schizofrenia paranoidalna to przykra dolegliwość umysłowa, której charakterystycznym objawem są urojenia prześladowcze. Chory nie odbiera otaczającego go świata takim, jakim on jest naprawdę, ale w sposób całkowicie błędny. Co najgorsze te wszystkie omamy i urojenia chory przeżywa, jako otaczającą go rzeczywistość. Szkoda każdej sekundy w Twoim przypadku. Wal natychmiast do Jarosławia na Kościuszki do "prewentorium". Nie musisz mieć skierowania od rodzinnego. Z tym schorzeniem przyjmują całodobowo. Nie bój się elektrowstrzasów, bo w Twoim przypadku zastosowana ich znaczna ilość to jedyny dla Ciebie ratunek. Szkoda czasu. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jak już wrócisz do pełnej świadomości to daj "cynę" jak się czujesz. Powodzenia
Metoda "na kleszcza" = najważniejsze jest aby się wpić i doić krew.... Zatem urząd nie padnie, bo jeszcze ciągle jest dojną krową... dla kleszcza. Nie jest ważne z jakiej partii jest krowa czy inny zywiciel dla kleszcza. Ważne jest to, że można pić ile się chce. A to, że miastu grozi "borelioza", to już inna sprawa. Kleszcza to nie obchodzi. A ogłupiałe na kazaniach miasto wszystko kupi.A kim jest KLESZCZ? Wiadomo...
Dokąd idziesz Polsko ?!? A w PIS - du idę sobie !!!
Cała Europa z was się śmieje PISoBOLSZEWICKIE miernoty,oszuści i złodzieje.
No to jest nadzieja, że wnet cały urząd pierdyknie.