Reklama

Plac zabaw na ul. Orkana już gotowy

17/11/2015 07:33

Znajdujący się na ul. Orkana nowy plac zabaw został oficjalnie otwarty. Jest jednym z największych w mieście. Jego powierzchnia wynosi blisko pół hektara.

Dobiegła końca budowa placu zabaw na ul. Orkana. Najmłodsi mieszkańcy mogą już z niego korzystać. Mają na nim dużo miejsca do zabawy na świeżym powietrzu. – Jest to projekt zrealizowany w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego, który zyskał 410 głosów mieszkańców. Zakres prac objął wykonanie nawierzchni bezpiecznych, montaż urządzeń zabawowych, małej architektury oraz nasadzenie drzew, krzewów i trawników. Dla dzieci pojawiły się kolorowe zabawki m.in. zestaw wielofunkcyjny, huśtawki, karuzela, gra kółko i krzyżyk, tablica do rysowania, stół do tenisa stołowego, stolik z siedziskami. Zamontowanych zostało też dodatkowych 16 ławek i 6 koszy na śmieci. Teren jest ogrodzony – informuje Iga Kmiecik z Kancelarii Burmistrza.


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama