Znajdujący się na ul. Orkana nowy plac zabaw został oficjalnie otwarty. Jest jednym z największych w mieście. Jego powierzchnia wynosi blisko pół hektara.
Dobiegła końca budowa placu zabaw na ul. Orkana. Najmłodsi mieszkańcy mogą już z niego korzystać. Mają na nim dużo miejsca do zabawy na świeżym powietrzu. – Jest to projekt zrealizowany w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego, który zyskał 410 głosów mieszkańców. Zakres prac objął wykonanie nawierzchni bezpiecznych, montaż urządzeń zabawowych, małej architektury oraz nasadzenie drzew, krzewów i trawników. Dla dzieci pojawiły się kolorowe zabawki m.in. zestaw wielofunkcyjny, huśtawki, karuzela, gra kółko i krzyżyk, tablica do rysowania, stół do tenisa stołowego, stolik z siedziskami. Zamontowanych zostało też dodatkowych 16 ławek i 6 koszy na śmieci. Teren jest ogrodzony – informuje Iga Kmiecik z Kancelarii Burmistrza.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze