Od początku maja na terenie miasta skradziono trzydzieści rowerów. Tyle zgłoszeń o kradzieży przyjęli policjanci Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Prawdopodobnie liczba ta jest większa, gdyż wielu właścicieli, zwłaszcza tańszych i starszych jednośladów, godząc się ze stratą i nie licząc na odzyskanie pojazdu, nie zgłasza kradzieży na policji.

fot.Jacek Szwic
Zabezpieczenie w postaci łańcucha jest pewniejsze niż linka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego ta pani nie wspomni o tym że jest ciężko zgłosić kradzież tego tańszego rowera bo policja próbuje zbyć zgłaszającego tym że nie i nie a jakdelikwent natarczywy to wołają na magazyn i mówią proszę sobie jakiś wybrać z tych co znaleźliśmy.
Napiszcie dlaczego poszkodowani nie zgłaszają, napiszcie ile udało się policji odzyskać. Mi już ukradli dwa, trzeciego nie zgłoszę, bo szkoda czasu.
St.sierż nigdy nie będzie oficerem to jest podoficer :)
A w niektórych miastach w Polsce można własny rower zabezpieczyć czipem bądź niewidocznym numerem i wykonuje to Policja. A w Przemyślu................
A policja prosi , apeluje i ubolewa
Dlaczego ta pani nie wspomni o tym że jest ciężko zgłosić kradzież tego tańszego rowera bo policja próbuje zbyć zgłaszającego tym że nie i nie a jakdelikwent natarczywy to wołają na magazyn i mówią proszę sobie jakiś wybrać z tych co znaleźliśmy.
Napiszcie dlaczego poszkodowani nie zgłaszają, napiszcie ile udało się policji odzyskać. Mi już ukradli dwa, trzeciego nie zgłoszę, bo szkoda czasu.