Reklama

Po raz trzeci mali cykliści wyruszyli w trasę [ZDJĘCIA]

19/08/2017 09:30

12 sierpnia w Urzejowicach odbył się „III Rajd Małych Rowerków”. Impreza została zorganizowana z inicjatywy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnego Ośrodka Kultury w Przeworsku.

Start i meta rajdu znajdywały się na Stadionie LKS „Promyk Urzejowice”, a w wyścigu wzięło udział około 150 małych rowerzystów.

Rajd rozpoczął się równo o g. 14 w piękny, słoneczny dzień. Ulicami Urzejowic przejechała kolumna kolorowych rowerków. Dzieci w kaskach i w kamizelkach, z uśmiechami na twarzy dzielnie pokonywały wyznaczoną trasę wraz z rodzicami. Spisały się nawet trzylatki, które startowały na  trójkołowych rowerkach. Rajd był podzielony na dwie trasy: 2 -kilometrową i 5-kilometrową dla bardziej wytrwałych dzieci. Na każdego uczestnika, który przekroczył linię mety, czekały nagrody i poczęstunek.


AS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama