12 sierpnia w Urzejowicach odbył się „III Rajd Małych Rowerków”. Impreza została zorganizowana z inicjatywy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnego Ośrodka Kultury w Przeworsku.
Start i meta rajdu znajdywały się na Stadionie LKS „Promyk Urzejowice”, a w wyścigu wzięło udział około 150 małych rowerzystów.
Rajd rozpoczął się równo o g. 14 w piękny, słoneczny dzień. Ulicami Urzejowic przejechała kolumna kolorowych rowerków. Dzieci w kaskach i w kamizelkach, z uśmiechami na twarzy dzielnie pokonywały wyznaczoną trasę wraz z rodzicami. Spisały się nawet trzylatki, które startowały na trójkołowych rowerkach. Rajd był podzielony na dwie trasy: 2 -kilometrową i 5-kilometrową dla bardziej wytrwałych dzieci. Na każdego uczestnika, który przekroczył linię mety, czekały nagrody i poczęstunek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze