Jest wiele sposobów na świętowanie 2 maja. Jedną z form, zyskujących w ostatnim czasie na popularności, jest bieganie w biało-czerwonym tłumie. Okazją do wyrażenia w ten sposób szacunku do narodowych symboli będzie „Bieg z biało-czerwoną", organizowany w ramach miejskich obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
2 maja biegacze w biało-czerwonych strojach zbiorą się o g. 10 pod pomnikiem Orląt Przemyskich. Po uroczystym podniesieniu flagi narodowej na maszt wystartują z deptaku przy Wybrzeżu Jana Pawła II, następnie kładką na Sanie i dalej ścieżką rowerową dobiegną do sztucznego lodowiska i skierują się w stronę parku, a następnie alejkami na Wzgórze Zamkowe. Tam, przy obelisku upamiętniającym twórców Konstytucji 3 Maja, czekać będą na zawodników upominki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze