Reklama

Pobiegną z biało-czerwoną

Jest wiele sposobów na świętowanie 2 maja. Jedną z form, zyskujących w ostatnim czasie na popularności, jest bieganie w biało-czerwonym tłumie. Okazją do wyrażenia w ten sposób szacunku do narodowych symboli będzie „Bieg z biało-czerwoną", organizowany w ramach miejskich obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

2 maja biegacze w biało-czerwonych strojach zbiorą się o g. 10 pod pomnikiem Orląt Przemyskich. Po uroczystym podniesieniu flagi narodowej na maszt wystartują z deptaku przy Wybrzeżu Jana Pawła II, następnie kładką na Sanie i dalej ścieżką rowerową dobiegną do sztucznego lodowiska i skierują się w stronę parku, a następnie alejkami na Wzgórze Zamkowe. Tam, przy obelisku upamiętniającym twórców Konstytucji 3 Maja, czekać będą na zawodników upominki. 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama