Reklama

Pobili 23-latka. Są w rękach policji

02/03/2016 17:44

Trzy osoby usłyszały zarzuty pobicia 23-letniego mężczyzny. Policja bada związek ze sprawą czwartej osoby – 15-latka.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w okolicy jednego z jarosławskich parków. Pokrzywdzony poinformował policję, że został zaatakowany przez grupę kilku osób i uderzony w twarz plastikową butelką. Mężczyzna opisał wygląd sprawców pobicia.
Grupę osób, odpowiadającym podanemu rysopisowi, zauważyli policjanci wydziału ruchu drogowego. – Policjanci wylegitymowali te osoby. Wśród nich było dwoje 15-latków. Małoletni zostali przekazani pod opiekę rodziców. Pozostałe osoby: 19-latka z Jarosławia i 19-latek z gminy Laszki trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymany został również 23-latek z Jarosławia, który miał ponad promil alkoholu w organizmie. W niedzielę wszyscy zostali przesłuchani. Usłyszeli zarzuty pobicia. Policjanci wyjaśniają też, jaki udział w tym zdarzeniu miał 15-latek. Za ten czyn sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat – informuje serwis prasowy policji.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2016-03-02 20:24:55

    gnoje

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama