Podkarpacki Kongres Młodzieżowych Rad to inicjatywa skierowana do radnych młodzieżowych rad przy jednostkach samorządu terytorialnego na terenie województwa podkarpackiego. Odbędzie się on w środę, 29 kwietnia, w Podkarpackim Centrum Innowacji w Rzeszowie.
Głównymi celami kongresu są wzmacnianie wiedzy młodzieżowych radnych, ich umiejętności, wspieranie rozwoju młodzieżowych rad oraz rozpoczęcie procesu wyłaniania młodych liderów na Podkarpaciu.
Motywem przewodnim wydarzenia będzie uświetnienie 5. rocznicy uchwalenia ustaw wzmacniających kompetencje młodzieżowych rad przy jednostkach samorządu terytorialnego w Polsce. Organizatorzy wydarzenia liczą na obecność i aktywność członków młodzieżowych rad.
Rozpoczęcie kongresu zaplanowano na g. 9.30. Podczas wydarzenia odbędą się 4 warsztaty praktyczne:
•“Jak mówić, by nas zrozumiano? Sztuka mówienia w praktyce” - Adam Bienias, dziennikarz,
•"Razem możemy więcej - jak zbudować dobry zespół” - Renata Magierska, specjalistka ds. młodzieży,
•"Dobre praktyki działań młodzieżowych rad - sesja inspiracyjna" - Karolina Pawlak, trenerka, działaczka młodzieżowa,
•"Działanie pod presją – jak dbać o zdrowie psychiczne w wymagających sytuacjach" - Agnieszka Żychowska, psycholog.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze