O nowoczesny sprzęt edukacyjny na łączną kwotę 42 tys. zł wzbogacą się szkoły podstawowe nr 1, 2 i 3.
Przeworskie jednostki oświatowe zyskały nowy, odświeżony wygląd po wakacyjnych remontach, ale z nowym rokiem szkolnym wzbogacą się także o[paywall] narzędzia edukacyjne wspomagające rozwój uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania współczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych.
Dyrektorzy placówek, zachęceni przez burmistrza Leszka Kisiela, złożyli wnioski o dofinansowanie z programu „Aktywna tablica”.
Zaopiniowano je pozytywnie, w związku z czym szkoły podstawowe nr 1 i 2 zyskają po 2 tablice z projektorem ultrakrótkoogniskowym i głośniki. Natomiast SP 3 otrzyma 2 interaktywne monitory dotykowe o przekątnej ekranu co najmniej 55 cali. Nowoczesne narzędzia dydaktyczne mają się przyczynić nie tylko do podniesienia jakości kształcenia, ale też sprawić, że zajęcia będą dla uczniów bardziej atrakcyjne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze