Ziemia jarosławska wierna jest polskiej tradycji i dziedzictwu przodków. Jak co roku pragnie podziękować za owoc pracy rolników podczas dożynek powiatowo-gminnych.
W tym roku 3 września będzie wyjątkowo uroczyście, ponieważ szkoła w Chłopicach zyska nowe imię – prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Imprezę rozpocznie o g. 12.30 msza dziękczynna pod przewodnictwem abpa Michalika w kościele parafialnym. Potem tradycyjne obrzędy dożynkowe na stadionie – przegląd wieńców i barwny korowód. Dla łasuchów jarmark potraw regionalnych, wypiek chleba i warsztaty cukiernicze. Ponadto rękodzieło artystyczne, warsztaty wikliniarskie i garncarskie, gry i zabawy dla każdego. Wieczorem tańce z zespołem Magnetic.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Może niech podkarpacie w ogóle sie przemianuje na woj LiJ Kaczyńskich. po co się rozdrabniać?? zmienią się tylko pieczątki w urzędzie wojewódzkim. A i jaki prestiż bedzie
Co macie do L. Kaczyńskiego? Ja go szanuje za postawę i niezłomny charakter. Dyrekcja szkoły wykazała się wielką odwagą nadając to imię w dobie tak wielkiego, bezmyślnego chejtu na Kaczyńskich.
Wiesz co a co kaczyński robił dla podkarpacia??? dla Polski???jest wielu innych LOKALNYCH działaczy kórzy mogli by być patronami szkoły. Jak widać Chłopiccy działacze chcą jak najgłębiej wejść wiadomo komu
prawdziwa pisowska wieś
Może niech podkarpacie w ogóle sie przemianuje na woj LiJ Kaczyńskich. po co się rozdrabniać?? zmienią się tylko pieczątki w urzędzie wojewódzkim. A i jaki prestiż bedzie
Jaka szkoła taki patron.