– Przejeżdżając ulicą Pawłosiowską, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nawierzchnia jest w bardzo złym stanie. Kilka lat temu wzdłuż ulicy przebudowywano kanalizację. Po zakończeniu prac uzupełniono prawy pas jezdni, jednak wykonano to niezbyt starannie. Cały odcinek jest pofałdowany i wprawia samochód w drżenie. Kierowcy, omijając go, jadą lewym pasem. Jest on znacznie lepszy, chociaż go nie naprawiano. Dziwi mnie, że ktoś pozwolił na takie „spapranie” roboty i nie zmusił wykonawcy do poprawy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ten ktoś to Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu.
Ten ktoś to Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu.