Reklama

Pogoń-Sokół Lubaczów przegrała z Podhalem Nowy Targ [ZDJĘCIA]

09/08/2024 08:02

Swój historyczny debiut na poziomie rozgrywek trzeciej ligi Pogoń-Sokół Lubaczów zaczęła dobrze. Gospodarze na boisku starali się dyktować swoje warunki, jednak nowotarscy piłkarze nie byli dłużni.

Szczególnie widoczny w drużynie Podhala był od pierwszych minut Bartłomiej Purcha. Goście wyraźnie przejęli inicjatywę na boisku w okolicach 30 minuty i potrafili wykorzystać swoją przewagę. W tym, korzystnym dla siebie fragmencie gry, zdobyli dwie bramki (pierwszą: Łukasz Seweryn, kolejną Bartłomiej Purcha). Gola dla Pogoni-Sokół zdobył bramką kontaktową Oskar Majda. Kilkanaście minut później losy gry przesądził jednak Bartłomiej Purcha strzelając kolejną bramkę, która zakończyła rywalizację wynikiem 1:3.

Kibice lubaczowskiego teamu są jednak dobrej myśli. „Chłopaki pierwszy mecz to nie koniec sezonu będzie dobrze”, „Pierwsze koty za płoty. Wyciągnąć wnioski i jazda dalej, bo sezon długi”, „Będą zwycięstwa, będą punkty” – m.in. takie słowa wsparcia można przeczytać na fanpejdżu drużyny.

Reklama

Podczas niedzielnego meczu drużyny wystąpiły w składach: Pogoń-Sokół Lubaczów Hajduk - Gul, Król, Rębisz, Dziadosz, Grabowski, Roslyakov, Rusian, Guedes, Jezierski, Duda, Podhale Nowy Targ: Styrczula - Salak, Seweryn, Vaclavik, Purcha, Hamed, Rubiś, Kozarzewski, Michota, Nowak, Giel.

opr. MR

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama