Reklama

Pół wieku razem. Złote Gody w Przemyślu

W sali obrad przemyskiego magistratu odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznanych przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Odznaczonych zostało 10 par.

Pary małżeńskie z Przemyśla medale odebrały z rąk prezydenta miasta Roberta Chomy, który pogratulował wszystkim długiego życia w miłości i zrozumieniu, życząc jeszcze wielu lat spędzonych w otoczeniu kochających rodzin[paywall]. Oczywiście nie mogło zabraknąć pamiątkowych dyplomów, kwiatów i szampana. Jubileusz 50-lecia, czyli popularnych Złotych Godów (choć staż małżeński niektórych z nich jest nawet dłuższy), obchodzili: Lidia i Henryk Tyczkowie, Helena i Walerian Leszczyńscy, Maria i Mieczysław Gibałowie, Teresa i Tadeusz Kuligowscy, Maria i Łukasz Husowie, Maria i Franciszek Petruchowie, Ewa i Benedykt Leśniakowie, Irena i Władysław Dworakiewiczowie, Danuta i Zbigniew Głowaccy oraz Elżbieta i Fryderyk Tanwicowie.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama