W sali obrad przemyskiego magistratu odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznanych przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Odznaczonych zostało 10 par.
Pary małżeńskie z Przemyśla medale odebrały z rąk prezydenta miasta Roberta Chomy, który pogratulował wszystkim długiego życia w miłości i zrozumieniu, życząc jeszcze wielu lat spędzonych w otoczeniu kochających rodzin[paywall]. Oczywiście nie mogło zabraknąć pamiątkowych dyplomów, kwiatów i szampana. Jubileusz 50-lecia, czyli popularnych Złotych Godów (choć staż małżeński niektórych z nich jest nawet dłuższy), obchodzili: Lidia i Henryk Tyczkowie, Helena i Walerian Leszczyńscy, Maria i Mieczysław Gibałowie, Teresa i Tadeusz Kuligowscy, Maria i Łukasz Husowie, Maria i Franciszek Petruchowie, Ewa i Benedykt Leśniakowie, Irena i Władysław Dworakiewiczowie, Danuta i Zbigniew Głowaccy oraz Elżbieta i Fryderyk Tanwicowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze