Policjanci z całego garnizonu podkarpackiego wzięli udział w ćwiczeniach na stadionie MKS „Polonii” w Przemyślu.
W ćwiczeniach pod dowództwem nadkomisarz Grzegorza Wojtasa ze sztabu Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uczestniczyli policjanci z różnych jednostek z terenu Podkarpacia, w tym z Przemyśla, Sanoka, Jarosławia i Lubaczowa.
Funkcjonariusze ćwiczyli różne warianty działań, w przypadku zakłócania porządku przez kibiców podczas meczów piłkarskich, w tym m.in. usuwanie agresywnych kibiców z poszczególnych sektorów na stadionie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Rychło w czas! Obaczym czy przy kolejnej próbie sił "mocarze" policyjni dadzą radę grupie obszczymurków?
Cwiczyli u siebie
Rychło w czas! Obaczym czy przy kolejnej próbie sił "mocarze" policyjni dadzą radę grupie obszczymurków?