Reklama

Policjanci ćwiczyli na stadionie Polonii [ZDJĘCIA]

13/04/2018 09:50

Policjanci z całego garnizonu podkarpackiego wzięli udział w ćwiczeniach na stadionie MKS „Polonii” w Przemyślu.

W ćwiczeniach pod dowództwem nadkomisarz Grzegorza Wojtasa ze sztabu Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uczestniczyli policjanci z różnych jednostek z terenu Podkarpacia, w tym z Przemyśla, Sanoka, Jarosławia i Lubaczowa.

Funkcjonariusze ćwiczyli różne warianty działań, w przypadku zakłócania porządku przez kibiców podczas meczów piłkarskich, w tym m.in. usuwanie agresywnych kibiców z poszczególnych sektorów na stadionie.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    On - niezalogowany 2018-04-13 11:12:31

    Cwiczyli u siebie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Snowd - niezalogowany 2018-04-13 11:18:23

    Rychło w czas! Obaczym czy przy kolejnej próbie sił "mocarze" policyjni dadzą radę grupie obszczymurków?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości