Reklama

Policjanci eskortowali rodzącą kobietę

Policjanci ze Strzyżowa pomogli małżeństwu, które zmierzało w niedzielę, 17 bm., około g. 16 do rzeszowskiego szpitala. Dzięki ich zaangażowaniu i współpracy z załogą karetki pogotowia udało się szczęśliwie i sprawnie przekazać rodzącą w ręce personelu medycznego.

Do funkcjonariuszy patrolujących Babice zwrócił się o pomoc kierowca forda. Mieszkaniec Wiśniowej w powiecie strzyżowskim wyjaśnił, że musi niezwłocznie zawieźć żonę do szpitala, bo ma bardzo silne bóle porodowe i w każdej chwili może urodzić. Policjanci nie odmówili mężczyźnie i zdecydowali się eskortować samochód z rodzącą do rzeszowskiej lecznicy. Radiowóz z włączonymi sygnałami oraz eskortowany przez niego ford ruszyli na spotkanie z załogą karetki pogotowia, którą o sytuacji powiadomił dyżurny strzyżowskiej policji tuż po tym, jak odebrał zgłoszenie od policjantów z patrolu. Na ul. Zwięczyckiej w Rzeszowie nastąpiło przekazanie rodzącej pod opiekę załogi ambulansu, który zabrał kobietę do szpitala.

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama