Młodszy inspektor Mariusz Rabka został pełniącym obowiązki komendanta powiatowego policji w Jarosławiu. Przed objęciem stanowiska był pierwszym zastępcą komendanta miejskiego policji w Przemyślu.
Urodzony w 1966 roku młodszy inspektor Mariusz Rabka od 27 lat pracuje w policji. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Wyższej Szkoły Administracji i Zarządzania w Przemyślu. Od początku związany z tutejszą Komendą Miejską Policji, gdzie zajmował kolejne stanowiska kierownicze. W fotelu szefa jarosławskich policjantów zastąpił młodszego inspektora Henryka Moskwę, który decyzją ministra spraw wewnętrznych i administracji został komendantem wojewódzkim policji w Rzeszowie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Oby do emerytury.
tych co uciekli dopadł
Zły wybór i będą tego katastrofalne skutki.