Reklama

Policjanci mają nowego komendanta

20/12/2017 09:30

Młodszy inspektor Mariusz Rabka został pełniącym obowiązki komendanta powiatowego policji w Jarosławiu. Przed objęciem stanowiska był pierwszym zastępcą komendanta miejskiego policji w Przemyślu.

Urodzony w 1966 roku młodszy inspektor Mariusz Rabka od 27 lat pracuje w policji. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Wyższej Szkoły Administracji i Zarządzania w Przemyślu. Od początku związany z tutejszą Komendą Miejską Policji, gdzie zajmował kolejne stanowiska kierownicze. W fotelu szefa jarosławskich policjantów zastąpił młodszego inspektora Henryka Moskwę, który decyzją ministra spraw wewnętrznych i administracji został komendantem wojewódzkim policji w Rzeszowie.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2017-12-20 11:36:22

    Oby do emerytury.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hhhaaaa - niezalogowany 2017-12-20 13:22:55

    tych co uciekli dopadł

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    viktorino_383 2017-12-20 14:52:47

    Zły wybór i będą tego katastrofalne skutki.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości