Reklama

Policjanci przesłuchiwali urzędników jarosławskiego ratusza

13/05/2015 17:30

Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie pojawili się w jarosławskim magistracie w ubiegłym tygodniu. W środę i czwartek rozmawiali z kilkoma urzędnikami, w tym z burmistrzem.

Komisarz Paweł Międlar, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie, potwierdza, że śledczy wykonywali w ratuszu czynności w związku ze śledztwem prowadzonym przez rzeszowską prokuraturę rejonową. Szczegółów nie podaje.

– Nie potrafię powiedzieć, czego dotyczy postępowanie. Policjanci faktycznie odwiedzili urząd miasta i rozmawiali z kilkoma pracownikami. Spotkali się też z burmistrzem, ale on nie jest w stanie powiedzieć, czego postępowanie dotyczy – mówi Iga Kmiecik, rzecznik prasowy burmistrza Jarosławia.

Reklama

Z naszych informacji wynika, że policjanci zbierali informacje dotyczące jednego z byłych pracowników urzędu, który został zwolniony w ramach prowadzonej obecnie reorganizacji ratusza. Prawdopodobnie chodzi o nieprawidłowości, do których miało dojść w poprzedniej kadencji. – Nie wiadomo, o co chodzi, ale wszystko wskazuje, że sprawa dotyczy konkretnego człowieka, a nie funkcjonowania urzędu – mówi osoba związana z magistratem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2015-05-13 20:43:45

    To teraz przesłuchanie nazywają rozmową?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    profesor - niezalogowany 2015-05-14 20:00:26

    Ale, jaja.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zwykły - niezalogowany 2015-05-14 22:07:58

    i to ma byc zetelny artykul? skreslonych kilka slow napredce, normalnie perelka dziennikarstwa...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości