Reklama

Policjanci z przemyskiej komendy odnaleźli 10-letniego chłopca

Zaginienie zgłosił ojciec w poniedziałek, 17 kwietnia, około godz. 10.30.


Ojciec dziecka wyjaśnił mundurowym, że syn wykorzystał jego chwilową nieuwagę i wybiegł z domu w nieznanym mu kierunku.

Zaniepokojony mężczyzna poprosił o pomoc policję. Przekazał rysopis 10-latka, a mundurowi ruszyli na poszukiwania.

Nie trwały długo. Pół godziny później funkcjonariusze z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego zauważyli dziecko na jednej z przemyskich ulic.

Chłopiec cały i zdrowy trafił pod opiekę rodziców.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości