Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dubieckiej zaprasza do udziału w I Półmaratonie Górskim „Pogórzanin”, który odbędzie się 2 maja.
Uczestnicy pobiegną na dystansie 21 km po wyznaczonej trasie, prowadzącej po najciekawszych zakątkach ziemi dubieckiej. Start i finisz odbędzie się na dziedzińcu Zamku Dubiecko. Limit zawodników został określony na 200 osób. Zapisy już trwają na stronie www.biegpogorzanin.pl. Po wyczerpaniu limitu zostaną wstrzymane. Organizatorzy zapewniają dla każdego biegacza chip do pomiaru czasu, mapkę trasy, okolicznościową koszulkę lub inne akcesoria biegowe oraz pamiątkowy medal. W zawodach mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze