Reklama

Polonia Przemyśl dołączyła do czołówki. Ważny triumf Piasta Tuczempy

Dzisiaj, 6 kwietnia br., na IV-ligowych boiskach rozegrane zostały zaległe spotkania inaugurującej rundę wiosenną kolejki. Spotkania, które zostały odwołane ze względu na niesprzyjającą wówczas aurę.

Z zespołów z naszego regionu do rywalizacji przystąpiły cztery ekipy. W Przeworsku rozegrany został mecz derbowy Orła z Polonią. Zwycięsko wyszli z niego przemyślanie, którzy przez prawie godzinę grali w liczebnej przewadze po czerwonej kartce w 21. min dla Macieja Lecha. Wiosną Polonia jest bezbłędna. Wygrała cztery mecze na cztery rozegrane i dołączyła do szerokiej czołówki tabeli. Do drugiego w klasyfikacji JKS Jarosław podopieczni Piotra Ciska tracą ledwie 4 punkty.

Bardzo ważne w kontekście walki o zachowanie IV-ligowego bytu spotkanie wygrał Piast Tuczempy. Pokonał bezpośredniego sąsiada w tabeli MKS Arłamów-Ustrzyki Dolne, zapewniając sobie moment oddechu.

Reklama

Bardzo ambitnie z Legionem Pilzno walczył MKS Kańczuga. Drużyna Marka Rybkiewicza finalnie zdobyła punkt, który jej fatalnego położenia nie zmienia, ale ważne, iż kańczużanie walczą. Wszak właśnie to jest kwintesencją sportu.

 

Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Janas 11. min, 0:2 Kazek 47. min, 1:2 Broda 84. min.

Piast Tuczempy – MKS Arłamów-Ustrzyki Dolne 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Gonzalez 70. min, 2:0 Buczkowski 84. min.

MKS Kańczuga – Legion Pilzno 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Syguła 48. min, 1:1 Gurak 72. min.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama