Dzisiaj, 6 kwietnia br., na IV-ligowych boiskach rozegrane zostały zaległe spotkania inaugurującej rundę wiosenną kolejki. Spotkania, które zostały odwołane ze względu na niesprzyjającą wówczas aurę.
Z zespołów z naszego regionu do rywalizacji przystąpiły cztery ekipy. W Przeworsku rozegrany został mecz derbowy Orła z Polonią. Zwycięsko wyszli z niego przemyślanie, którzy przez prawie godzinę grali w liczebnej przewadze po czerwonej kartce w 21. min dla Macieja Lecha. Wiosną Polonia jest bezbłędna. Wygrała cztery mecze na cztery rozegrane i dołączyła do szerokiej czołówki tabeli. Do drugiego w klasyfikacji JKS Jarosław podopieczni Piotra Ciska tracą ledwie 4 punkty.
Bardzo ważne w kontekście walki o zachowanie IV-ligowego bytu spotkanie wygrał Piast Tuczempy. Pokonał bezpośredniego sąsiada w tabeli MKS Arłamów-Ustrzyki Dolne, zapewniając sobie moment oddechu.
Bardzo ambitnie z Legionem Pilzno walczył MKS Kańczuga. Drużyna Marka Rybkiewicza finalnie zdobyła punkt, który jej fatalnego położenia nie zmienia, ale ważne, iż kańczużanie walczą. Wszak właśnie to jest kwintesencją sportu.
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Janas 11. min, 0:2 Kazek 47. min, 1:2 Broda 84. min.
Piast Tuczempy – MKS Arłamów-Ustrzyki Dolne 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Gonzalez 70. min, 2:0 Buczkowski 84. min.
MKS Kańczuga – Legion Pilzno 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Syguła 48. min, 1:1 Gurak 72. min.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze