Uroczystą akademią, wzbogaconą o pokaz mody szlacheckiej, uczciła święto 3 Maja społeczność Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona w Przemyślu.
Wydarzenie, w którym wzięli udział uczniowie klas I – IV, odbyło się w placówce w piątek, 27 kwietnia. Uczniowie „Newtona” z okazji majowego święta przygotowali bogaty program słowno-muzyczny.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze