Ciekawe przedsięwzięcie w postaci kina letniego w przeworskim parku zostało zainicjowane w poprzednie wakacje. Projekcja filmów pod chmurką ruszyła również w tym roku. Tym razem w repertuarze znalazły się polskie produkcje.
Kino letnie zorganizowano w ramach 2-letniego zadania: „Zakup projektora, ekranu oraz nagłośnienia do organizacji kina letniego i imprez plenerowych”. Dofinansowano z funduszy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, powiatu przeworskiego oraz Muzeum w Przeworsku. W ubiegłym roku został zakupiony projektor oraz obiektyw, zaś w tym konstrukcja ekranu, powierzchnia projekcyjna, nagłośnienie oraz mikser.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze