Reklama

Pomaganie wciąga! Kolejna akcja Kamila Stachury na rzecz schroniska

Koty ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach, w gminie Żurawica, dostały kolejny prezent od szefa firmy „Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja” z Przemyśla –Kamila Stachury. Tym razem jest to 450 kg żwirku.

To już szósta akcja K. Stachury na rzecz bezdomnych podopiecznych schroniska w Orzechowcach. – Akcja zakończyła się sporym sukcesem, bo uzbierałem niemal pół tony żwirku. Będąc w stałym kontakcie z kierownikiem schroniska Przemkiem Grządzielem, często zastanawiam się, co zrobić, co kupić, aby pomóc. Sam wiem, jak to jest mieć zwierzaka w domu, bo[paywall] mam kota, który jest ze mną już kilka lat i widzę, jak jest oddany, jest moim przyjacielem. Doszły mnie słuchy, że w schronisku brakuje żwirku dla kotów. Kociaków przybywa, rosną, więc rosną także ich potrzeby – tłumaczy K. Stachura.

Akcja trwała kilka tygodni. Aby skorzystać z bezpłatnego ozonowania samochodu, klient musiał przynieść worek żwirku dla kota. Przez miesiąc udało się uzbierać 240 kg żwirku, K. Stachura od siebie ufundował 210 kg, co łącznie dało 450 kg.

Pan Kamil szykuje się już do kolejnej akcji. –Okazuje się, że w schronisku wciąż brakuje jedzenia. Mam już na to pomysł, ale międzyczasie chciałbym poinformować, że zbliża się akcja pod hasłem „Bezpieczny zwierzak na drodze” na przemyskim Rynku, prowadzona wraz z Życiem Podkarpackim. Bardzo pozytywnie odniósł się do niej prezydent Robert Choma. Każdy, kto będzie w stanie, może się do nie przyłączyć  i przynieść na Rynek jakiś mały prezent dla naszych piesków – podsumował K. Stachura.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Staszek - niezalogowany 2017-09-22 17:12:24

    No i to się nazywa gość brawo dla Pana:)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Beata - niezalogowany 2017-09-22 17:21:33

    Brawo Panie Kamilu!! Takich ludzi w naszym mieście Potrzeba

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2017-09-22 22:06:44

    Jednakowoż psy i koty to nie jedyne zwierzęta, które warto ratować...JEŻDŻĘ Z PRZEGRANYMI - WYKOP.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama