Koty ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach, w gminie Żurawica, dostały kolejny prezent od szefa firmy „Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja” z Przemyśla –Kamila Stachury. Tym razem jest to 450 kg żwirku.
To już szósta akcja K. Stachury na rzecz bezdomnych podopiecznych schroniska w Orzechowcach. – Akcja zakończyła się sporym sukcesem, bo uzbierałem niemal pół tony żwirku. Będąc w stałym kontakcie z kierownikiem schroniska Przemkiem Grządzielem, często zastanawiam się, co zrobić, co kupić, aby pomóc. Sam wiem, jak to jest mieć zwierzaka w domu, bo[paywall] mam kota, który jest ze mną już kilka lat i widzę, jak jest oddany, jest moim przyjacielem. Doszły mnie słuchy, że w schronisku brakuje żwirku dla kotów. Kociaków przybywa, rosną, więc rosną także ich potrzeby – tłumaczy K. Stachura.
Akcja trwała kilka tygodni. Aby skorzystać z bezpłatnego ozonowania samochodu, klient musiał przynieść worek żwirku dla kota. Przez miesiąc udało się uzbierać 240 kg żwirku, K. Stachura od siebie ufundował 210 kg, co łącznie dało 450 kg.
Pan Kamil szykuje się już do kolejnej akcji. –Okazuje się, że w schronisku wciąż brakuje jedzenia. Mam już na to pomysł, ale międzyczasie chciałbym poinformować, że zbliża się akcja pod hasłem „Bezpieczny zwierzak na drodze” na przemyskim Rynku, prowadzona wraz z Życiem Podkarpackim. Bardzo pozytywnie odniósł się do niej prezydent Robert Choma. Każdy, kto będzie w stanie, może się do nie przyłączyć i przynieść na Rynek jakiś mały prezent dla naszych piesków – podsumował K. Stachura.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i to się nazywa gość brawo dla Pana:)
Brawo Panie Kamilu!! Takich ludzi w naszym mieście Potrzeba
Jednakowoż psy i koty to nie jedyne zwierzęta, które warto ratować...JEŻDŻĘ Z PRZEGRANYMI - WYKOP.PL
450 kg zwirku - jak by to byla zywa gotowka Skarbowka zaraz by szukala pieniedzy .... 4 zl oddaje miesiecznie na chore dzieci. Jak bym byl w polsce to by mnie posadzili takie p..... prawo. Ludzie by pomagali gdy prawo by sie zmienilo - ciekawe komu zawdzieczamy takie prawo...
No i to się nazywa gość brawo dla Pana:)
Brawo Panie Kamilu!! Takich ludzi w naszym mieście Potrzeba
Jednakowoż psy i koty to nie jedyne zwierzęta, które warto ratować...JEŻDŻĘ Z PRZEGRANYMI - WYKOP.PL