Reklama

Ponad 300 osób udowodniło, że czytanie jest przyjemnością [ZDJĘCIA]

12/06/2016 17:44

We wtorkowe przedpołudnie, 31 maja, nie sposób było przejść obojętnie przez przeworski Rynek. Na trawce, na kocyku, na ławeczce, na chodniku, w wolnym miejscu na placu przed ratuszem każdy mógł usiąść, by poczytać książkę.

Biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku zorganizowała czytelniczy flash mob, w którym uczestniczyć mógł każdy. Wystarczyło przynieść własną lub wypożyczoną książkę i znaleźć kawałek wolnego miejsca dla siebie, aby w ciszy móc ją czytać. W tej niecodziennej akcji wzięło udział ponad 300 osób[paywall]. 


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama