We wtorkowe przedpołudnie, 31 maja, nie sposób było przejść obojętnie przez przeworski Rynek. Na trawce, na kocyku, na ławeczce, na chodniku, w wolnym miejscu na placu przed ratuszem każdy mógł usiąść, by poczytać książkę.
Biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku zorganizowała czytelniczy flash mob, w którym uczestniczyć mógł każdy. Wystarczyło przynieść własną lub wypożyczoną książkę i znaleźć kawałek wolnego miejsca dla siebie, aby w ciszy móc ją czytać. W tej niecodziennej akcji wzięło udział ponad 300 osób[paywall].
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze