Reklama

Ponad 40 lat pracy to nie byle jaki wynik! Leśnicy pożegnali wieloletnich pracowników

W Nadleśnictwie Narol w piątek, 28 stycznia, miała miejsce kameralna uroczystość pożegnania wieloletnich pracowników zakładu. Na zasłużoną emeryturę odeszli Elżbieta Wolańczyk i Marian Nisztuk.

Obojgu odchodzącym na emeryturę pracownikom z wieloletnim stażem nie mówiono tego dnia „do widzenia”, ale „do zobaczenia”, bo choć kończą pracę zawodową, zawsze będą tu mile wspominani i widziani. Zostawili bowiem w nadleśnictwie ogromny kawałek swojego życia, ale i serca włożonego w[paywall] codzienne, sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.


Były kwiaty i podziękowania za lata współpracy i oddania sprawom lasów i leśnictwa, a także chwile wspomnień. Oficjalnie złożył je na ręce obu żegnających się z Nadleśnictwem Narol szefujący wspomnianej jednostce nadleśniczy Hubert Balicki.

Reklama

Pani Elżbieta Wolańczyk w Nadleśnictwie Narol przepracowała 42 lata, natomiast pan Marian Nisztuk może się pochwalić jeszcze dłuższym stażem, bo ma na koncie 46 lat w jego strukturach.

Pani Elżbieta pracę w nadleśnictwie rozpoczęła w 1979 r. jako stażystka, potem przez 10 lat pracowała w dziale księgowości, a od 1988 r. aż do teraz pełniła funkcję sekretarki.

Pan Marian również zaczynał swoją ścieżkę kariery od stażu, następnie pracując jako podleśniczy w Leśnictwie Płazów, a od 1979 r. pełnił stanowisko leśniczego Leśnictwa Złomy, które to sprawował do końca swojej pracy zawodowej w narolskim nadleśnictwie.

„Za Waszą długoletnią pracę pełną poświęcenia i zaangażowania w to, aby nadleśnictwo prawidłowo funkcjonowało, a rosnące w nim lasy były zawsze zielone, dziękujemy. Bądźcie zdrowi i realizujcie swoje marzenia” – napisali obojgu koledzy z pracy.

Reklama


fot.M. Kot/Nadleśnictwo Narol
Oficjalne podziękowania złożył na ręce obu żegnających się z Nadleśnictwem Narol szefujący wspomnianej jednostce nadleśniczy Hubert Balicki.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-02-12 18:41:17

    ,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-02-12 18:43:14

    LASY PAŃSTWOWE DO ZMIANY  - PORA NA LASY DLA LUDZI I PRZYRODY - DZIKIEZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości