Reklama

Ponad pół tony karmy dla podopiecznych schroniska

Przemyślanin Kamil Stachura, prowadzący firmę zajmującą się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją, zakończył trzecią akcję pomocy „orzeszkom” ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.

Każda z akcji była inna. Pierwsza przyniosła 520 kg karmy dla psów. Druga – 200 kg żwirku dla kotów, trzecia zaś (odliczał 5 i 10 procent od świadczonych usług, przekazując pieniądze na schronisko) pozwoliła zakupić prawie 40 kg jedzenia dla psów i 8,5 kg karmy dla kotów. To jednak nie wszystko. Za zebrane pieniądze pan Kamil kupił nowe ocynkowane blachy na boksy dla zwierząt, które już nie będą moknąć na deszczu. – Jestem przeszczęśliwy, spotykając osoby, znajomych i nieznajomych, którzy pytają, jak mogą pomóc. Zaraz po wakacjach planuję czwartą akcję, która będzie wisienką na torcie – zdradził K. Stachura[paywall].


fot.ze zbiorów własnych
Pan Kamil kupił także kilkanaście arkuszy ocynkowanej blachy na boksy dla psów.

Reklama

Bez takich osób byłoby ciężko

Kierownik schroniska w Orzechowcach Przemysław Grządziel: – Nasze schronisko bez pomocy darczyńców nie mogłoby sprawnie funkcjonować. Dzięki wsparciu wielu ludzi otrzymujemy nie tylko karmę dla zwierząt, ale też materiały, które pozwalają mi prowadzić remonty czy realizować kolejne pomysły, aby bytowanie przebywających tu dwustu zwierząt było dla nich znośniejsze. Prawdziwym przyjacielem schroniska jest właśnie Kamil Stachura, który co chwilę wpada na pomysł organizacji jakiejś akcji na rzecz orzeszków. W wyniku prowadzonych przez niego zbiórek dotarło do nas między innymi kilkaset kilogramów karmy czy żwirku dla kotów. Tym razem znów nas zaskoczył, przywożąc nie tylko kilkadziesiąt puszek mokrej karmy dla psów i kotów, ale również kilkanaście arkuszy ocynkowanej blachy, która pozwoli mi dokończyć zadaszenie boksów na betonowej części schroniska.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Władek - niezalogowany 2016-06-06 15:41:24

    No gość już któryś raz coś zrobił medal dla niego powinien być jak myślicie??

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama