Reklama

Ponad setka dzieci na zielonych wakacjach

30/07/2018 14:00

Ponad 100 dzieci z wszystkich wsi należących do gminy Krzywcza uczestniczyło w 5-dniowych zajęciach pod nazwą „Zielone wakacje”.

W dworze w Babicach zorganizowano zabawy na dmuchańcach, gry i zabawy sportowe, które prowadzili instruktorzy klubu sportowego UNUM: Krzysztof Wanat i Marek Pawłowski. Przygotowano też ognisko, gry i zabawy integracyjne, konkursy, malowanie twarzy oraz cykl zajęć „W krainie doświadczeń”, który przygotowali: Renata Zaleska wraz ze swoim uczniem Kacprem Fednarem oraz panowie Maciej i Filip Chruściccy.

Ponadto dzieci uczestniczyły w wycieczkach do Przemyśla i Wapowiec. W Przemyślu obejrzały film w kinie oraz zapoznały się z funkcjonowaniem tej instytucji. Uczestnicy zajęć zwiedzili też przemyskie muzea. Był także czas na zjazdy na przemyskim torze saneczkowym oraz zabawę w Dworze Wapowcach. Dzieci miały też każdego dnia zapewniony posiłek

Reklama

oraz bezpłatny dojazd z poszczególnych wsi. Organizatorem zajęć był wójt gminy Krzywcza.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kayide - niezalogowany 2018-07-31 04:25:54

    Good! http://geometrydashfree.com/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama