Ponad 100 dzieci z wszystkich wsi należących do gminy Krzywcza uczestniczyło w 5-dniowych zajęciach pod nazwą „Zielone wakacje”.
W dworze w Babicach zorganizowano zabawy na dmuchańcach, gry i zabawy sportowe, które prowadzili instruktorzy klubu sportowego UNUM: Krzysztof Wanat i Marek Pawłowski. Przygotowano też ognisko, gry i zabawy integracyjne, konkursy, malowanie twarzy oraz cykl zajęć „W krainie doświadczeń”, który przygotowali: Renata Zaleska wraz ze swoim uczniem Kacprem Fednarem oraz panowie Maciej i Filip Chruściccy.
Ponadto dzieci uczestniczyły w wycieczkach do Przemyśla i Wapowiec. W Przemyślu obejrzały film w kinie oraz zapoznały się z funkcjonowaniem tej instytucji. Uczestnicy zajęć zwiedzili też przemyskie muzea. Był także czas na zjazdy na przemyskim torze saneczkowym oraz zabawę w Dworze Wapowcach. Dzieci miały też każdego dnia zapewniony posiłek
oraz bezpłatny dojazd z poszczególnych wsi. Organizatorem zajęć był wójt gminy Krzywcza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Good! http://geometrydashfree.com/