Reklama

Ponad setka młodych narciarzy walczy o mistrzostwo Przemyśla [ZDJĘCIA]

Dzisiaj, 24 stycznia br., na przemyskim stoku narciarskim na Zniesieniu zainaugurowane zostały Mistrzostwa Przemyśla szkół i przedszkoli w narciarstwie alpejskim.

Zawody złożone są z trzech rund. Po ich podliczeniu poznamy mistrzów Przemyśla w poszczególnych kategoriach. Do rywalizacji przystąpiło 135 osób z przemyskich przedszkoli, szkół podstawowych i średnich. Druga runda przewidziana jest po feriach zimowych, trzecia – w marcu br.

Organizatorami zawodów są: Przemyskie Towarzystwo Narciarskie, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji i przemyski radny Bartłomiej Barczak.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama