Dzisiaj, 24 stycznia br., na przemyskim stoku narciarskim na Zniesieniu zainaugurowane zostały Mistrzostwa Przemyśla szkół i przedszkoli w narciarstwie alpejskim.
Zawody złożone są z trzech rund. Po ich podliczeniu poznamy mistrzów Przemyśla w poszczególnych kategoriach. Do rywalizacji przystąpiło 135 osób z przemyskich przedszkoli, szkół podstawowych i średnich. Druga runda przewidziana jest po feriach zimowych, trzecia – w marcu br.
Organizatorami zawodów są: Przemyskie Towarzystwo Narciarskie, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji i przemyski radny Bartłomiej Barczak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze