Przy ulicy Bielskiego w Przemyślu uwagę zwracają oznaczone numerami pnie drzew. Co to oznacza? Mieszkańcy obawiają się, że znikną z lokalnego krajobrazu.
– Przy ul. Bielskiego, przeznaczonej do remontu, drzewa zostały oznakowane pomarańczową farbą kolejnymi numerami. Czy to oznakowanie wskazuje te z nich, które są planowane do wycięcia? – zadał nam pytanie zaniepokojony sytuacją mieszkaniec miasta. – Bo jeśli[paywall] nie, to w takim razie jaki jest cel takiego oznaczenia? – pyta.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ma być nowa droga, będzie poszerzana więc drzewa trzeba wyciąć.
Żyjemy w coraz bardziej chorym środowisku, rośnie ilość chorób serca i nowotworów. Czy może być inaczej, skoro na nasze najbliższe otoczenie oddziałuje coraz większa ilość bestialsko i bezmyślnie wyciętych, okrutnie okaleczonych piłami spalinowymi, ciężko chorych drzew po ''pielęgnacjach''. Jakże inaczej czujemy się wśród ożywczej energii, pięknych, zdrowych drzew.
To powinni zgodnie z ustawą o ochronie przyrody w ramach rekompensaty dokonać nowych nasadzeń !!!NASADZENIA ZASTĘPCZE CONJMNIEJ 1:1? - PRAWODLASAMORZADU.PLYOUTUBE.COM - DRZEWO ZA DRZEWO 30 SEK.
DLACZEGO DRZEWA SĄ POTRZEBNE W MIASTACH? - MIASTODRZEW.WROCLAW.PL
Chcecie mieć drogę z porządnymi chodnikami czy drzewa? Tak źle i tak niedobrze.
Na ul.Kruhelskiej już w tamtym roku oznakowano topole obok Krzyza które stwarzają zagrozenie zniszczenia Krzyza jak i niebezpieczenstwa dla ludzi
Wszystko lenie śmierdzące macie tutaj podane. Mieć neta i nie móc czegoś znaleźć samemu... JPRDLEMasakrahttp://bip.zdm-przemysl.com/189/remont-nawierzchni-jezdni-i-chodnikow-ulicy-m-bielskiego-w-przemyslu-na-odcinku-od-skrzyzowania-z-ulica-grunwaldzka-do-skrzyzowania-z-ulica-gen-w-sikorskiego.html
Za dużo myślisz to pierwszy zawału dostaniesz. Zajmij się czymś. A nie tracisz czas na pierdoły i jęczysz ciągle.
Drzew wam sie zachcialo. Za Chomy nikt ani jednego drzewa nie wyciol.
Za Chomy to się żyło.Kilku to przeszkadzało?
Ma być nowa droga, będzie poszerzana więc drzewa trzeba wyciąć.
Żyjemy w coraz bardziej chorym środowisku, rośnie ilość chorób serca i nowotworów. Czy może być inaczej, skoro na nasze najbliższe otoczenie oddziałuje coraz większa ilość bestialsko i bezmyślnie wyciętych, okrutnie okaleczonych piłami spalinowymi, ciężko chorych drzew po ''pielęgnacjach''. Jakże inaczej czujemy się wśród ożywczej energii, pięknych, zdrowych drzew.
To powinni zgodnie z ustawą o ochronie przyrody w ramach rekompensaty dokonać nowych nasadzeń !!!NASADZENIA ZASTĘPCZE CONJMNIEJ 1:1? - PRAWODLASAMORZADU.PLYOUTUBE.COM - DRZEWO ZA DRZEWO 30 SEK.